Doktor Bilgileri

Dr. Arzu Yoldaş
ARZU YOLDAŞ (Bolu Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ARZU YOLDAŞ (Bolu Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. ARZU YOLDAŞ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. ARZU YOLDAŞ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

Hekime güven duymak: Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.ARZU,  YOLDAŞ,   BoluARZU YOLDAŞ Muayene ÜcretiARZU YOLDAŞ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerARZU YOLDAŞ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriARZU YOLDAŞ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarARZU YOLDAŞ Hakkında BilgiYorumlarARZU YOLDAŞ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiARZU YOLDAŞ HakkındaARZU YOLDAŞ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıARZU YOLDAŞ ÖzgeçmişiARZU YOLDAŞ RandevuARZU YOLDAŞ MuayenehaneARZU YOLDAŞ Muayene ÜcretiARZU YOLDAŞ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraARZU YOLDAŞ BulGetirARZU YOLDAŞ NeredeCep NoARZU YOLDAŞ UzmanıARZU YOLDAŞ Özel MuayeneARZU YOLDAŞ NumarasıARZU YOLDAŞ Nerede ÇalışıyorARZU YOLDAŞ GörevliUzmanlıkAileARZU YOLDAŞ ŞikayetARZU YOLDAŞ ÖneriARZU YOLDAŞ EleştiriHastalıklarıYorumlarARZU YOLDAŞ KimdirSekreterHemşireARZU YOLDAŞ Yeni BilgileriARZU YOLDAŞ Hakkında BilgiCerrahHekimARZU YOLDAŞ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikARZU YOLDAŞ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviARZU YOLDAŞ Doğum TarihiİrtibatARZU YOLDAŞ Tedavi OlanlarSağlıkARZU YOLDAŞ ÖzgeçmişARZU YOLDAŞ BiyografiCerrahisiARZU YOLDAŞ DoktordurARZU YOLDAŞ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıARZU YOLDAŞ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirARZU YOLDAŞ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukSağlığıveHastalıklarıGölköyü,  Kampüsü,  Bolu,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Bolu / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
0 (374) 253 4656
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
Yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 10.351 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Yeni Eklenen Doktorlar
bunlari biliyormusunuz

Dünya genelinde her yıl gerçekleşen ölümlerin yaklaşık olarak %30'u kalp ve damar hastalıkları nedeniyle görülmektedir. Dünya Sağlık Örgütü raporlarına göre, 2030 yılında kalp ve damar hastalıklarından hayatını kaybedenlerin sayısının 23.3 milyona ulaşması beklenmektedir.


Bunları biliyor muydunuz ?
Copyright © 2013-2018 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır