Doktor Bilgileri

Dr. Cenk Yavaş
CENK YAVAŞ (Bolu Anesteziyoloji Reanimasyon Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor CENK YAVAŞ (Bolu Anesteziyoloji Reanimasyon Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. CENK YAVAŞ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. CENK YAVAŞ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

Hekime güven duymak: Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.CENK,  YAVAŞ,   BoluCENK YAVAŞ Muayene ÜcretiCENK YAVAŞ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerCENK YAVAŞ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriCENK YAVAŞ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarCENK YAVAŞ Hakkında BilgiYorumlarCENK YAVAŞ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiCENK YAVAŞ HakkındaCENK YAVAŞ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıCENK YAVAŞ ÖzgeçmişiCENK YAVAŞ RandevuCENK YAVAŞ MuayenehaneCENK YAVAŞ Muayene ÜcretiCENK YAVAŞ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraCENK YAVAŞ BulGetirCENK YAVAŞ NeredeCep NoCENK YAVAŞ UzmanıCENK YAVAŞ Özel MuayeneCENK YAVAŞ NumarasıCENK YAVAŞ Nerede ÇalışıyorCENK YAVAŞ GörevliUzmanlıkAileCENK YAVAŞ ŞikayetCENK YAVAŞ ÖneriCENK YAVAŞ EleştiriHastalıklarıYorumlarCENK YAVAŞ KimdirSekreterHemşireCENK YAVAŞ Yeni BilgileriCENK YAVAŞ Hakkında BilgiCerrahHekimCENK YAVAŞ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikCENK YAVAŞ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviCENK YAVAŞ Doğum TarihiİrtibatCENK YAVAŞ Tedavi OlanlarSağlıkCENK YAVAŞ ÖzgeçmişCENK YAVAŞ BiyografiCerrahisiCENK YAVAŞ DoktordurCENK YAVAŞ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıCENK YAVAŞ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirCENK YAVAŞ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAnesteziyolojiReanimasyonAğaççilar,  Köyü,  Mevkii,  Bolu,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Bolu / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
0 (374) 275 3030
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
Yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 9.522 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Yeni Eklenen Doktorlar
bunlari biliyormusunuz

Parmak uzunluğu : İşaret ve yüzük parmakları aynı uzunlukta olan kişilerin kalp krizi geçirme riski daha fazla.


Bunları biliyor muydunuz ?
Copyright © 2013-2018 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır