Doktor Bilgileri

Dr. Ayfer Öziltürk Apak
AYFER ÖZİLTÜRK APAK (Bolu Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor AYFER ÖZİLTÜRK APAK (Bolu Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. AYFER ÖZİLTÜRK APAK hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. AYFER ÖZİLTÜRK APAK iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

Hekime güven duymak: Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.AYFER,  ÖZİLTÜRK,  APAK,   BoluAYFER ÖZİLTÜRK APAK Muayene ÜcretiAYFER ÖZİLTÜRK APAK Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerAYFER ÖZİLTÜRK APAK Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriAYFER ÖZİLTÜRK APAK ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarAYFER ÖZİLTÜRK APAK Hakkında BilgiYorumlarAYFER ÖZİLTÜRK APAK KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiAYFER ÖZİLTÜRK APAK HakkındaAYFER ÖZİLTÜRK APAK Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıAYFER ÖZİLTÜRK APAK ÖzgeçmişiAYFER ÖZİLTÜRK APAK RandevuAYFER ÖZİLTÜRK APAK MuayenehaneAYFER ÖZİLTÜRK APAK Muayene ÜcretiAYFER ÖZİLTÜRK APAK ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraAYFER ÖZİLTÜRK APAK BulGetirAYFER ÖZİLTÜRK APAK NeredeCep NoAYFER ÖZİLTÜRK APAK UzmanıAYFER ÖZİLTÜRK APAK Özel MuayeneAYFER ÖZİLTÜRK APAK NumarasıAYFER ÖZİLTÜRK APAK Nerede ÇalışıyorAYFER ÖZİLTÜRK APAK GörevliUzmanlıkAileAYFER ÖZİLTÜRK APAK ŞikayetAYFER ÖZİLTÜRK APAK ÖneriAYFER ÖZİLTÜRK APAK EleştiriHastalıklarıYorumlarAYFER ÖZİLTÜRK APAK KimdirSekreterHemşireAYFER ÖZİLTÜRK APAK Yeni BilgileriAYFER ÖZİLTÜRK APAK Hakkında BilgiCerrahHekimAYFER ÖZİLTÜRK APAK AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikAYFER ÖZİLTÜRK APAK TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviAYFER ÖZİLTÜRK APAK Doğum TarihiİrtibatAYFER ÖZİLTÜRK APAK Tedavi OlanlarSağlıkAYFER ÖZİLTÜRK APAK ÖzgeçmişAYFER ÖZİLTÜRK APAK BiyografiCerrahisiAYFER ÖZİLTÜRK APAK DoktordurAYFER ÖZİLTÜRK APAK Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıAYFER ÖZİLTÜRK APAK TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirAYFER ÖZİLTÜRK APAK Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimiKültür,  Mahallesi,  Bolu,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Bolu / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
0 (374) 270 2453
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
Yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 13.964 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Yeni Eklenen Doktorlar
bunlari biliyormusunuz

Bebekken 270 den fazla kemiğimiz varken büyüdükçe bunların bazısı birbiriyle kaynaşarak sonunda sadece 206 kemikle kalırız.


Bunları biliyor muydunuz ?
Copyright © 2013-2018 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır