Doktor Bilgileri

Opr.Dr. Muhammed Şahin BağbancI
Muhammed Şahin Bağbancı (Bitlis Üroloji Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Muhammed Şahin Bağbancı (Bitlis Üroloji Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Opr.Dr. Muhammed Şahin Bağbancı hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Opr.Dr. Muhammed Şahin Bağbancı iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Muhammed Şahin Bağbancı ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Muhammed Şahin Bağbancı ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Muhammed Şahin Bağbancı ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Muhammed Şahin Bağbancı ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Muhammed Şahin Bağbancı ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Opr.Dr.Muhammed,  Şahin,  Bağbancı,   BitlisMuhammed Şahin Bağbancı Muayene ÜcretiMuhammed Şahin Bağbancı Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMuhammed Şahin Bağbancı Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMuhammed Şahin Bağbancı ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMuhammed Şahin Bağbancı Hakkında BilgiYorumlarMuhammed Şahin Bağbancı KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMuhammed Şahin Bağbancı HakkındaMuhammed Şahin Bağbancı Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMuhammed Şahin Bağbancı ÖzgeçmişiMuhammed Şahin Bağbancı RandevuMuhammed Şahin Bağbancı MuayenehaneMuhammed Şahin Bağbancı Muayene ÜcretiMuhammed Şahin Bağbancı ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMuhammed Şahin Bağbancı BulGetirMuhammed Şahin Bağbancı NeredeCep NoMuhammed Şahin Bağbancı UzmanıMuhammed Şahin Bağbancı Özel MuayeneMuhammed Şahin Bağbancı NumarasıMuhammed Şahin Bağbancı Nerede ÇalışıyorMuhammed Şahin Bağbancı GörevliUzmanlıkAileMuhammed Şahin Bağbancı ŞikayetMuhammed Şahin Bağbancı ÖneriMuhammed Şahin Bağbancı EleştiriHastalıklarıYorumlarMuhammed Şahin Bağbancı KimdirSekreterHemşireMuhammed Şahin Bağbancı Yeni BilgileriMuhammed Şahin Bağbancı Hakkında BilgiCerrahHekimMuhammed Şahin Bağbancı AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMuhammed Şahin Bağbancı TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMuhammed Şahin Bağbancı Doğum TarihiİrtibatMuhammed Şahin Bağbancı Tedavi OlanlarSağlıkMuhammed Şahin Bağbancı ÖzgeçmişMuhammed Şahin Bağbancı BiyografiCerrahisiMuhammed Şahin Bağbancı DoktordurMuhammed Şahin Bağbancı Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMuhammed Şahin Bağbancı TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMuhammed Şahin Bağbancı Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÜrolojiUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Bitlis / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 32,944 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır