Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Tezcan Sezgin
TEZCAN SEZGİN (Bitlis Üroloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor TEZCAN SEZGİN (Bitlis Üroloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. TEZCAN SEZGİN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. TEZCAN SEZGİN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor TEZCAN SEZGİN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor TEZCAN SEZGİN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor TEZCAN SEZGİN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor TEZCAN SEZGİN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor TEZCAN SEZGİN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.TEZCAN,  SEZGİN,   BitlisTEZCAN SEZGİN Muayene ÜcretiTEZCAN SEZGİN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerTEZCAN SEZGİN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriTEZCAN SEZGİN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarTEZCAN SEZGİN Hakkında BilgiYorumlarTEZCAN SEZGİN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiTEZCAN SEZGİN HakkındaTEZCAN SEZGİN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıTEZCAN SEZGİN ÖzgeçmişiTEZCAN SEZGİN RandevuTEZCAN SEZGİN MuayenehaneTEZCAN SEZGİN Muayene ÜcretiTEZCAN SEZGİN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraTEZCAN SEZGİN BulGetirTEZCAN SEZGİN NeredeCep NoTEZCAN SEZGİN UzmanıTEZCAN SEZGİN Özel MuayeneTEZCAN SEZGİN NumarasıTEZCAN SEZGİN Nerede ÇalışıyorTEZCAN SEZGİN GörevliUzmanlıkAileTEZCAN SEZGİN ŞikayetTEZCAN SEZGİN ÖneriTEZCAN SEZGİN EleştiriHastalıklarıYorumlarTEZCAN SEZGİN KimdirSekreterHemşireTEZCAN SEZGİN Yeni BilgileriTEZCAN SEZGİN Hakkında BilgiCerrahHekimTEZCAN SEZGİN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikTEZCAN SEZGİN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviTEZCAN SEZGİN Doğum TarihiİrtibatTEZCAN SEZGİN Tedavi OlanlarSağlıkTEZCAN SEZGİN ÖzgeçmişTEZCAN SEZGİN BiyografiCerrahisiTEZCAN SEZGİN DoktordurTEZCAN SEZGİN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıTEZCAN SEZGİN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirTEZCAN SEZGİN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÜroloji-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Bitlis / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 60,249 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır