Doktor Bilgileri

Dr. Ali Murat Gökçe
ALİ MURAT GÖKÇE (Bitlis Üroloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ALİ MURAT GÖKÇE (Bitlis Üroloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. ALİ MURAT GÖKÇE hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. ALİ MURAT GÖKÇE iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ALİ MURAT GÖKÇE ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ALİ MURAT GÖKÇE ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ALİ MURAT GÖKÇE ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ALİ MURAT GÖKÇE ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ALİ MURAT GÖKÇE ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.ALİ,  MURAT,  GÖKÇE,   BitlisALİ MURAT GÖKÇE Muayene ÜcretiALİ MURAT GÖKÇE Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerALİ MURAT GÖKÇE Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriALİ MURAT GÖKÇE ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarALİ MURAT GÖKÇE Hakkında BilgiYorumlarALİ MURAT GÖKÇE KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiALİ MURAT GÖKÇE HakkındaALİ MURAT GÖKÇE Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıALİ MURAT GÖKÇE ÖzgeçmişiALİ MURAT GÖKÇE RandevuALİ MURAT GÖKÇE MuayenehaneALİ MURAT GÖKÇE Muayene ÜcretiALİ MURAT GÖKÇE ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraALİ MURAT GÖKÇE BulGetirALİ MURAT GÖKÇE NeredeCep NoALİ MURAT GÖKÇE UzmanıALİ MURAT GÖKÇE Özel MuayeneALİ MURAT GÖKÇE NumarasıALİ MURAT GÖKÇE Nerede ÇalışıyorALİ MURAT GÖKÇE GörevliUzmanlıkAileALİ MURAT GÖKÇE ŞikayetALİ MURAT GÖKÇE ÖneriALİ MURAT GÖKÇE EleştiriHastalıklarıYorumlarALİ MURAT GÖKÇE KimdirSekreterHemşireALİ MURAT GÖKÇE Yeni BilgileriALİ MURAT GÖKÇE Hakkında BilgiCerrahHekimALİ MURAT GÖKÇE AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikALİ MURAT GÖKÇE TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviALİ MURAT GÖKÇE Doğum TarihiİrtibatALİ MURAT GÖKÇE Tedavi OlanlarSağlıkALİ MURAT GÖKÇE ÖzgeçmişALİ MURAT GÖKÇE BiyografiCerrahisiALİ MURAT GÖKÇE DoktordurALİ MURAT GÖKÇE Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıALİ MURAT GÖKÇE TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirALİ MURAT GÖKÇE Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÜroloji-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Bitlis / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 42,267 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır