Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. İzgi Üçer Kanat
İZGİ ÜÇER KANAT (Bitlis Tibbi Patoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor İZGİ ÜÇER KANAT (Bitlis Tibbi Patoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. İZGİ ÜÇER KANAT hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. İZGİ ÜÇER KANAT iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor İZGİ ÜÇER KANAT ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor İZGİ ÜÇER KANAT ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor İZGİ ÜÇER KANAT ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor İZGİ ÜÇER KANAT ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor İZGİ ÜÇER KANAT ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.İZGİ,  ÜÇER,  KANAT,   BitlisİZGİ ÜÇER KANAT Muayene ÜcretiİZGİ ÜÇER KANAT Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerİZGİ ÜÇER KANAT Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriİZGİ ÜÇER KANAT ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarİZGİ ÜÇER KANAT Hakkında BilgiYorumlarİZGİ ÜÇER KANAT KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiİZGİ ÜÇER KANAT HakkındaİZGİ ÜÇER KANAT Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıİZGİ ÜÇER KANAT ÖzgeçmişiİZGİ ÜÇER KANAT RandevuİZGİ ÜÇER KANAT MuayenehaneİZGİ ÜÇER KANAT Muayene ÜcretiİZGİ ÜÇER KANAT ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraİZGİ ÜÇER KANAT BulGetirİZGİ ÜÇER KANAT NeredeCep NoİZGİ ÜÇER KANAT UzmanıİZGİ ÜÇER KANAT Özel MuayeneİZGİ ÜÇER KANAT NumarasıİZGİ ÜÇER KANAT Nerede ÇalışıyorİZGİ ÜÇER KANAT GörevliUzmanlıkAileİZGİ ÜÇER KANAT ŞikayetİZGİ ÜÇER KANAT ÖneriİZGİ ÜÇER KANAT EleştiriHastalıklarıYorumlarİZGİ ÜÇER KANAT KimdirSekreterHemşireİZGİ ÜÇER KANAT Yeni BilgileriİZGİ ÜÇER KANAT Hakkında BilgiCerrahHekimİZGİ ÜÇER KANAT AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikİZGİ ÜÇER KANAT TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviİZGİ ÜÇER KANAT Doğum TarihiİrtibatİZGİ ÜÇER KANAT Tedavi OlanlarSağlıkİZGİ ÜÇER KANAT ÖzgeçmişİZGİ ÜÇER KANAT BiyografiCerrahisiİZGİ ÜÇER KANAT DoktordurİZGİ ÜÇER KANAT Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıİZGİ ÜÇER KANAT TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirİZGİ ÜÇER KANAT Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirTibbiPatoloji-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Bitlis / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 82,647 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır