Doktor Bilgileri

Dr. İbrahim Kirşan
İBRAHİM KIRŞAN (Adana Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor İBRAHİM KIRŞAN (Adana Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. İBRAHİM KIRŞAN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. İBRAHİM KIRŞAN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor İBRAHİM KIRŞAN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor İBRAHİM KIRŞAN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor İBRAHİM KIRŞAN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor İBRAHİM KIRŞAN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor İBRAHİM KIRŞAN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.İBRAHİM,  KIRŞAN,   AdanaİBRAHİM KIRŞAN Muayene ÜcretiİBRAHİM KIRŞAN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerİBRAHİM KIRŞAN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriİBRAHİM KIRŞAN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarİBRAHİM KIRŞAN Hakkında BilgiYorumlarİBRAHİM KIRŞAN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiİBRAHİM KIRŞAN HakkındaİBRAHİM KIRŞAN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıİBRAHİM KIRŞAN ÖzgeçmişiİBRAHİM KIRŞAN RandevuİBRAHİM KIRŞAN MuayenehaneİBRAHİM KIRŞAN Muayene ÜcretiİBRAHİM KIRŞAN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraİBRAHİM KIRŞAN BulGetirİBRAHİM KIRŞAN NeredeCep NoİBRAHİM KIRŞAN UzmanıİBRAHİM KIRŞAN Özel MuayeneİBRAHİM KIRŞAN NumarasıİBRAHİM KIRŞAN Nerede ÇalışıyorİBRAHİM KIRŞAN GörevliUzmanlıkAileİBRAHİM KIRŞAN ŞikayetİBRAHİM KIRŞAN ÖneriİBRAHİM KIRŞAN EleştiriHastalıklarıYorumlarİBRAHİM KIRŞAN KimdirSekreterHemşireİBRAHİM KIRŞAN Yeni BilgileriİBRAHİM KIRŞAN Hakkında BilgiCerrahHekimİBRAHİM KIRŞAN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikİBRAHİM KIRŞAN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviİBRAHİM KIRŞAN Doğum TarihiİrtibatİBRAHİM KIRŞAN Tedavi OlanlarSağlıkİBRAHİM KIRŞAN ÖzgeçmişİBRAHİM KIRŞAN BiyografiCerrahisiİBRAHİM KIRŞAN DoktordurİBRAHİM KIRŞAN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıİBRAHİM KIRŞAN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirİBRAHİM KIRŞAN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 16,182 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır