Doktor Bilgileri

Dr. Çayan Alkaç
ÇAYAN ALKAÇ (Bitlis Temel Bilim Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ÇAYAN ALKAÇ (Bitlis Temel Bilim Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. ÇAYAN ALKAÇ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. ÇAYAN ALKAÇ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ÇAYAN ALKAÇ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ÇAYAN ALKAÇ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ÇAYAN ALKAÇ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ÇAYAN ALKAÇ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ÇAYAN ALKAÇ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.ÇAYAN,  ALKAÇ,   BitlisÇAYAN ALKAÇ Muayene ÜcretiÇAYAN ALKAÇ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerÇAYAN ALKAÇ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriÇAYAN ALKAÇ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarÇAYAN ALKAÇ Hakkında BilgiYorumlarÇAYAN ALKAÇ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiÇAYAN ALKAÇ HakkındaÇAYAN ALKAÇ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıÇAYAN ALKAÇ ÖzgeçmişiÇAYAN ALKAÇ RandevuÇAYAN ALKAÇ MuayenehaneÇAYAN ALKAÇ Muayene ÜcretiÇAYAN ALKAÇ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraÇAYAN ALKAÇ BulGetirÇAYAN ALKAÇ NeredeCep NoÇAYAN ALKAÇ UzmanıÇAYAN ALKAÇ Özel MuayeneÇAYAN ALKAÇ NumarasıÇAYAN ALKAÇ Nerede ÇalışıyorÇAYAN ALKAÇ GörevliUzmanlıkAileÇAYAN ALKAÇ ŞikayetÇAYAN ALKAÇ ÖneriÇAYAN ALKAÇ EleştiriHastalıklarıYorumlarÇAYAN ALKAÇ KimdirSekreterHemşireÇAYAN ALKAÇ Yeni BilgileriÇAYAN ALKAÇ Hakkında BilgiCerrahHekimÇAYAN ALKAÇ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikÇAYAN ALKAÇ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviÇAYAN ALKAÇ Doğum TarihiİrtibatÇAYAN ALKAÇ Tedavi OlanlarSağlıkÇAYAN ALKAÇ ÖzgeçmişÇAYAN ALKAÇ BiyografiCerrahisiÇAYAN ALKAÇ DoktordurÇAYAN ALKAÇ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıÇAYAN ALKAÇ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirÇAYAN ALKAÇ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirTemelBilimAHLAT,  DEVLET,  Hastanesi,  Bitlis,  AHLAT,  DEVLET,  Hastanesi,  BİTLİS,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Bitlis / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
Yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 24.932 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır