Doktor Bilgileri

Dr. Akan Akinci
AKAN AKINCI (Bitlis Temel Bilim Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor AKAN AKINCI (Bitlis Temel Bilim Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. AKAN AKINCI hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. AKAN AKINCI iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor AKAN AKINCI ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor AKAN AKINCI ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor AKAN AKINCI ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor AKAN AKINCI ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor AKAN AKINCI ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.AKAN,  AKINCI,   BitlisAKAN AKINCI Muayene ÜcretiAKAN AKINCI Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerAKAN AKINCI Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriAKAN AKINCI ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarAKAN AKINCI Hakkında BilgiYorumlarAKAN AKINCI KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiAKAN AKINCI HakkındaAKAN AKINCI Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıAKAN AKINCI ÖzgeçmişiAKAN AKINCI RandevuAKAN AKINCI MuayenehaneAKAN AKINCI Muayene ÜcretiAKAN AKINCI ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraAKAN AKINCI BulGetirAKAN AKINCI NeredeCep NoAKAN AKINCI UzmanıAKAN AKINCI Özel MuayeneAKAN AKINCI NumarasıAKAN AKINCI Nerede ÇalışıyorAKAN AKINCI GörevliUzmanlıkAileAKAN AKINCI ŞikayetAKAN AKINCI ÖneriAKAN AKINCI EleştiriHastalıklarıYorumlarAKAN AKINCI KimdirSekreterHemşireAKAN AKINCI Yeni BilgileriAKAN AKINCI Hakkında BilgiCerrahHekimAKAN AKINCI AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikAKAN AKINCI TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviAKAN AKINCI Doğum TarihiİrtibatAKAN AKINCI Tedavi OlanlarSağlıkAKAN AKINCI ÖzgeçmişAKAN AKINCI BiyografiCerrahisiAKAN AKINCI DoktordurAKAN AKINCI Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıAKAN AKINCI TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirAKAN AKINCI Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirTemelBilimBİTLİS,  MİLLİ,  EĞİTİM,  REVİRİ,  Bitlis,  BİTLİS,  MİLLİ,  EĞİTİM,  REVİRİ,  BİTLİS,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Bitlis / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
0 (434) 266 7709
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
Yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 38.843 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır