Doktor Bilgileri

Dr. Asli Menteş Urut
ASLI MENTEŞ URUT (Bitlis Radyoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ASLI MENTEŞ URUT (Bitlis Radyoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. ASLI MENTEŞ URUT hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. ASLI MENTEŞ URUT iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

Hekime güven duymak: Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.ASLI,  MENTEŞ,  URUT,   BitlisASLI MENTEŞ URUT Muayene ÜcretiASLI MENTEŞ URUT Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerASLI MENTEŞ URUT Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriASLI MENTEŞ URUT ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarASLI MENTEŞ URUT Hakkında BilgiYorumlarASLI MENTEŞ URUT KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiASLI MENTEŞ URUT HakkındaASLI MENTEŞ URUT Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıASLI MENTEŞ URUT ÖzgeçmişiASLI MENTEŞ URUT RandevuASLI MENTEŞ URUT MuayenehaneASLI MENTEŞ URUT Muayene ÜcretiASLI MENTEŞ URUT ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraASLI MENTEŞ URUT BulGetirASLI MENTEŞ URUT NeredeCep NoASLI MENTEŞ URUT UzmanıASLI MENTEŞ URUT Özel MuayeneASLI MENTEŞ URUT NumarasıASLI MENTEŞ URUT Nerede ÇalışıyorASLI MENTEŞ URUT GörevliUzmanlıkAileASLI MENTEŞ URUT ŞikayetASLI MENTEŞ URUT ÖneriASLI MENTEŞ URUT EleştiriHastalıklarıYorumlarASLI MENTEŞ URUT KimdirSekreterHemşireASLI MENTEŞ URUT Yeni BilgileriASLI MENTEŞ URUT Hakkında BilgiCerrahHekimASLI MENTEŞ URUT AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikASLI MENTEŞ URUT TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviASLI MENTEŞ URUT Doğum TarihiİrtibatASLI MENTEŞ URUT Tedavi OlanlarSağlıkASLI MENTEŞ URUT ÖzgeçmişASLI MENTEŞ URUT BiyografiCerrahisiASLI MENTEŞ URUT DoktordurASLI MENTEŞ URUT Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıASLI MENTEŞ URUT TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirASLI MENTEŞ URUT Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirRadyolojiTaş,  Mahallesi,  Bitlis,  Bitlis,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Bitlis / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
0 (434) 246 8420
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
Yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 8.563 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Yeni Eklenen Doktorlar
bunlari biliyormusunuz

İnsan doğduktan bir kaç gün sonraya kadar hiç birşey duymayacak kadar sağırdır.


Bunları biliyor muydunuz ?
Copyright © 2013-2018 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır