Doktor Bilgileri

Dr. Mehmet Nuri Gördük
MEHMET NURİ GÖRDÜK (Bitlis Pratisyen Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor MEHMET NURİ GÖRDÜK (Bitlis Pratisyen Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. MEHMET NURİ GÖRDÜK hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. MEHMET NURİ GÖRDÜK iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor MEHMET NURİ GÖRDÜK ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor MEHMET NURİ GÖRDÜK ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor MEHMET NURİ GÖRDÜK ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor MEHMET NURİ GÖRDÜK ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor MEHMET NURİ GÖRDÜK ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.MEHMET,  NURİ,  GÖRDÜK,   BitlisMEHMET NURİ GÖRDÜK Muayene ÜcretiMEHMET NURİ GÖRDÜK Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMEHMET NURİ GÖRDÜK Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMEHMET NURİ GÖRDÜK ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMEHMET NURİ GÖRDÜK Hakkında BilgiYorumlarMEHMET NURİ GÖRDÜK KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMEHMET NURİ GÖRDÜK HakkındaMEHMET NURİ GÖRDÜK Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMEHMET NURİ GÖRDÜK ÖzgeçmişiMEHMET NURİ GÖRDÜK RandevuMEHMET NURİ GÖRDÜK MuayenehaneMEHMET NURİ GÖRDÜK Muayene ÜcretiMEHMET NURİ GÖRDÜK ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMEHMET NURİ GÖRDÜK BulGetirMEHMET NURİ GÖRDÜK NeredeCep NoMEHMET NURİ GÖRDÜK UzmanıMEHMET NURİ GÖRDÜK Özel MuayeneMEHMET NURİ GÖRDÜK NumarasıMEHMET NURİ GÖRDÜK Nerede ÇalışıyorMEHMET NURİ GÖRDÜK GörevliUzmanlıkAileMEHMET NURİ GÖRDÜK ŞikayetMEHMET NURİ GÖRDÜK ÖneriMEHMET NURİ GÖRDÜK EleştiriHastalıklarıYorumlarMEHMET NURİ GÖRDÜK KimdirSekreterHemşireMEHMET NURİ GÖRDÜK Yeni BilgileriMEHMET NURİ GÖRDÜK Hakkında BilgiCerrahHekimMEHMET NURİ GÖRDÜK AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMEHMET NURİ GÖRDÜK TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMEHMET NURİ GÖRDÜK Doğum TarihiİrtibatMEHMET NURİ GÖRDÜK Tedavi OlanlarSağlıkMEHMET NURİ GÖRDÜK ÖzgeçmişMEHMET NURİ GÖRDÜK BiyografiCerrahisiMEHMET NURİ GÖRDÜK DoktordurMEHMET NURİ GÖRDÜK Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMEHMET NURİ GÖRDÜK TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMEHMET NURİ GÖRDÜK Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirPratisyenBitlis,  Bitlis,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Bitlis / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
Yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 29.345 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır