Doktor Bilgileri

Dr. Erkan Erdoğan
ERKAN ERDOĞAN (Bitlis Pratisyen Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ERKAN ERDOĞAN (Bitlis Pratisyen Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. ERKAN ERDOĞAN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. ERKAN ERDOĞAN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ERKAN ERDOĞAN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ERKAN ERDOĞAN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ERKAN ERDOĞAN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ERKAN ERDOĞAN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ERKAN ERDOĞAN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.ERKAN,  ERDOĞAN,   BitlisERKAN ERDOĞAN Muayene ÜcretiERKAN ERDOĞAN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerERKAN ERDOĞAN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriERKAN ERDOĞAN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarERKAN ERDOĞAN Hakkında BilgiYorumlarERKAN ERDOĞAN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiERKAN ERDOĞAN HakkındaERKAN ERDOĞAN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıERKAN ERDOĞAN ÖzgeçmişiERKAN ERDOĞAN RandevuERKAN ERDOĞAN MuayenehaneERKAN ERDOĞAN Muayene ÜcretiERKAN ERDOĞAN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraERKAN ERDOĞAN BulGetirERKAN ERDOĞAN NeredeCep NoERKAN ERDOĞAN UzmanıERKAN ERDOĞAN Özel MuayeneERKAN ERDOĞAN NumarasıERKAN ERDOĞAN Nerede ÇalışıyorERKAN ERDOĞAN GörevliUzmanlıkAileERKAN ERDOĞAN ŞikayetERKAN ERDOĞAN ÖneriERKAN ERDOĞAN EleştiriHastalıklarıYorumlarERKAN ERDOĞAN KimdirSekreterHemşireERKAN ERDOĞAN Yeni BilgileriERKAN ERDOĞAN Hakkında BilgiCerrahHekimERKAN ERDOĞAN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikERKAN ERDOĞAN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviERKAN ERDOĞAN Doğum TarihiİrtibatERKAN ERDOĞAN Tedavi OlanlarSağlıkERKAN ERDOĞAN ÖzgeçmişERKAN ERDOĞAN BiyografiCerrahisiERKAN ERDOĞAN DoktordurERKAN ERDOĞAN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıERKAN ERDOĞAN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirERKAN ERDOĞAN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirPratisyenTaş,  Mahallesi,  Bitlis,  Bitlis,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Bitlis / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
0 (434) 246 8420
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
Yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 36.397 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır