Doktor Bilgileri

Dr. Ali Riza İçel
ALİ RIZA İÇEL (Bitlis Pratisyen Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ALİ RIZA İÇEL (Bitlis Pratisyen Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. ALİ RIZA İÇEL hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. ALİ RIZA İÇEL iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ALİ RIZA İÇEL ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ALİ RIZA İÇEL ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ALİ RIZA İÇEL ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ALİ RIZA İÇEL ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ALİ RIZA İÇEL ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.ALİ,  RIZA,  İÇEL,   BitlisALİ RIZA İÇEL Muayene ÜcretiALİ RIZA İÇEL Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerALİ RIZA İÇEL Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriALİ RIZA İÇEL ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarALİ RIZA İÇEL Hakkında BilgiYorumlarALİ RIZA İÇEL KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiALİ RIZA İÇEL HakkındaALİ RIZA İÇEL Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıALİ RIZA İÇEL ÖzgeçmişiALİ RIZA İÇEL RandevuALİ RIZA İÇEL MuayenehaneALİ RIZA İÇEL Muayene ÜcretiALİ RIZA İÇEL ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraALİ RIZA İÇEL BulGetirALİ RIZA İÇEL NeredeCep NoALİ RIZA İÇEL UzmanıALİ RIZA İÇEL Özel MuayeneALİ RIZA İÇEL NumarasıALİ RIZA İÇEL Nerede ÇalışıyorALİ RIZA İÇEL GörevliUzmanlıkAileALİ RIZA İÇEL ŞikayetALİ RIZA İÇEL ÖneriALİ RIZA İÇEL EleştiriHastalıklarıYorumlarALİ RIZA İÇEL KimdirSekreterHemşireALİ RIZA İÇEL Yeni BilgileriALİ RIZA İÇEL Hakkında BilgiCerrahHekimALİ RIZA İÇEL AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikALİ RIZA İÇEL TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviALİ RIZA İÇEL Doğum TarihiİrtibatALİ RIZA İÇEL Tedavi OlanlarSağlıkALİ RIZA İÇEL ÖzgeçmişALİ RIZA İÇEL BiyografiCerrahisiALİ RIZA İÇEL DoktordurALİ RIZA İÇEL Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıALİ RIZA İÇEL TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirALİ RIZA İÇEL Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirPratisyenTaş,  Mahallesi,  Bitlis,  Bitlis,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Bitlis / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
0 (434) 246 8420
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
Yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 14.352 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır