Doktor Bilgileri

Dr. Ahmet Mert Aydemir
AHMET MERT AYDEMİR (Bitlis Pratisyen Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor AHMET MERT AYDEMİR (Bitlis Pratisyen Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. AHMET MERT AYDEMİR hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. AHMET MERT AYDEMİR iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor AHMET MERT AYDEMİR ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor AHMET MERT AYDEMİR ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor AHMET MERT AYDEMİR ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor AHMET MERT AYDEMİR ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor AHMET MERT AYDEMİR ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.AHMET,  MERT,  AYDEMİR,   BitlisAHMET MERT AYDEMİR Muayene ÜcretiAHMET MERT AYDEMİR Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerAHMET MERT AYDEMİR Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriAHMET MERT AYDEMİR ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarAHMET MERT AYDEMİR Hakkında BilgiYorumlarAHMET MERT AYDEMİR KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiAHMET MERT AYDEMİR HakkındaAHMET MERT AYDEMİR Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıAHMET MERT AYDEMİR ÖzgeçmişiAHMET MERT AYDEMİR RandevuAHMET MERT AYDEMİR MuayenehaneAHMET MERT AYDEMİR Muayene ÜcretiAHMET MERT AYDEMİR ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraAHMET MERT AYDEMİR BulGetirAHMET MERT AYDEMİR NeredeCep NoAHMET MERT AYDEMİR UzmanıAHMET MERT AYDEMİR Özel MuayeneAHMET MERT AYDEMİR NumarasıAHMET MERT AYDEMİR Nerede ÇalışıyorAHMET MERT AYDEMİR GörevliUzmanlıkAileAHMET MERT AYDEMİR ŞikayetAHMET MERT AYDEMİR ÖneriAHMET MERT AYDEMİR EleştiriHastalıklarıYorumlarAHMET MERT AYDEMİR KimdirSekreterHemşireAHMET MERT AYDEMİR Yeni BilgileriAHMET MERT AYDEMİR Hakkında BilgiCerrahHekimAHMET MERT AYDEMİR AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikAHMET MERT AYDEMİR TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviAHMET MERT AYDEMİR Doğum TarihiİrtibatAHMET MERT AYDEMİR Tedavi OlanlarSağlıkAHMET MERT AYDEMİR ÖzgeçmişAHMET MERT AYDEMİR BiyografiCerrahisiAHMET MERT AYDEMİR DoktordurAHMET MERT AYDEMİR Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıAHMET MERT AYDEMİR TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirAHMET MERT AYDEMİR Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirPratisyenŞirintepe,  Mahallesi,  Bitlis,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Bitlis / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
0 (434) 511 3855
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
Yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 4.363 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır