Doktor Bilgileri

Dr. Ayşe Çelikten
AYŞE ÇELİKTEN (Bitlis Kadin Hastalıkları ve Doğum Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor AYŞE ÇELİKTEN (Bitlis Kadin Hastalıkları ve Doğum Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. AYŞE ÇELİKTEN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. AYŞE ÇELİKTEN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor AYŞE ÇELİKTEN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor AYŞE ÇELİKTEN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor AYŞE ÇELİKTEN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor AYŞE ÇELİKTEN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor AYŞE ÇELİKTEN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.AYŞE,  ÇELİKTEN,   BitlisAYŞE ÇELİKTEN Muayene ÜcretiAYŞE ÇELİKTEN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerAYŞE ÇELİKTEN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriAYŞE ÇELİKTEN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarAYŞE ÇELİKTEN Hakkında BilgiYorumlarAYŞE ÇELİKTEN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiAYŞE ÇELİKTEN HakkındaAYŞE ÇELİKTEN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıAYŞE ÇELİKTEN ÖzgeçmişiAYŞE ÇELİKTEN RandevuAYŞE ÇELİKTEN MuayenehaneAYŞE ÇELİKTEN Muayene ÜcretiAYŞE ÇELİKTEN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraAYŞE ÇELİKTEN BulGetirAYŞE ÇELİKTEN NeredeCep NoAYŞE ÇELİKTEN UzmanıAYŞE ÇELİKTEN Özel MuayeneAYŞE ÇELİKTEN NumarasıAYŞE ÇELİKTEN Nerede ÇalışıyorAYŞE ÇELİKTEN GörevliUzmanlıkAileAYŞE ÇELİKTEN ŞikayetAYŞE ÇELİKTEN ÖneriAYŞE ÇELİKTEN EleştiriHastalıklarıYorumlarAYŞE ÇELİKTEN KimdirSekreterHemşireAYŞE ÇELİKTEN Yeni BilgileriAYŞE ÇELİKTEN Hakkında BilgiCerrahHekimAYŞE ÇELİKTEN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikAYŞE ÇELİKTEN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviAYŞE ÇELİKTEN Doğum TarihiİrtibatAYŞE ÇELİKTEN Tedavi OlanlarSağlıkAYŞE ÇELİKTEN ÖzgeçmişAYŞE ÇELİKTEN BiyografiCerrahisiAYŞE ÇELİKTEN DoktordurAYŞE ÇELİKTEN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıAYŞE ÇELİKTEN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirAYŞE ÇELİKTEN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirKadinHastalıklarıveDoğumTatvan,  Girişi,  Esentepe,  Sokak,  Bitlis,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Bitlis / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
0 (434) 826 1231
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
Yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 60.326 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır