Doktor Bilgileri

Dr. İkram Durç Öztürk
İKRAM DURÇ ÖZTÜRK (Bitlis İç Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor İKRAM DURÇ ÖZTÜRK (Bitlis İç Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. İKRAM DURÇ ÖZTÜRK hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. İKRAM DURÇ ÖZTÜRK iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor İKRAM DURÇ ÖZTÜRK ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor İKRAM DURÇ ÖZTÜRK ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor İKRAM DURÇ ÖZTÜRK ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor İKRAM DURÇ ÖZTÜRK ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor İKRAM DURÇ ÖZTÜRK ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.İKRAM,  DURÇ,  ÖZTÜRK,   BitlisİKRAM DURÇ ÖZTÜRK Muayene ÜcretiİKRAM DURÇ ÖZTÜRK Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerİKRAM DURÇ ÖZTÜRK Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriİKRAM DURÇ ÖZTÜRK ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarİKRAM DURÇ ÖZTÜRK Hakkında BilgiYorumlarİKRAM DURÇ ÖZTÜRK KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiİKRAM DURÇ ÖZTÜRK HakkındaİKRAM DURÇ ÖZTÜRK Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıİKRAM DURÇ ÖZTÜRK ÖzgeçmişiİKRAM DURÇ ÖZTÜRK RandevuİKRAM DURÇ ÖZTÜRK MuayenehaneİKRAM DURÇ ÖZTÜRK Muayene ÜcretiİKRAM DURÇ ÖZTÜRK ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraİKRAM DURÇ ÖZTÜRK BulGetirİKRAM DURÇ ÖZTÜRK NeredeCep NoİKRAM DURÇ ÖZTÜRK UzmanıİKRAM DURÇ ÖZTÜRK Özel MuayeneİKRAM DURÇ ÖZTÜRK NumarasıİKRAM DURÇ ÖZTÜRK Nerede ÇalışıyorİKRAM DURÇ ÖZTÜRK GörevliUzmanlıkAileİKRAM DURÇ ÖZTÜRK ŞikayetİKRAM DURÇ ÖZTÜRK ÖneriİKRAM DURÇ ÖZTÜRK EleştiriHastalıklarıYorumlarİKRAM DURÇ ÖZTÜRK KimdirSekreterHemşireİKRAM DURÇ ÖZTÜRK Yeni BilgileriİKRAM DURÇ ÖZTÜRK Hakkında BilgiCerrahHekimİKRAM DURÇ ÖZTÜRK AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikİKRAM DURÇ ÖZTÜRK TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviİKRAM DURÇ ÖZTÜRK Doğum TarihiİrtibatİKRAM DURÇ ÖZTÜRK Tedavi OlanlarSağlıkİKRAM DURÇ ÖZTÜRK ÖzgeçmişİKRAM DURÇ ÖZTÜRK BiyografiCerrahisiİKRAM DURÇ ÖZTÜRK DoktordurİKRAM DURÇ ÖZTÜRK Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıİKRAM DURÇ ÖZTÜRK TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirİKRAM DURÇ ÖZTÜRK Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirİçHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Bitlis / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 9,884 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır