Doktor Bilgileri

Dr. Gökten Bulut
GÖKTEN BULUT (Bitlis Gögüs Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor GÖKTEN BULUT (Bitlis Gögüs Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. GÖKTEN BULUT hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. GÖKTEN BULUT iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor GÖKTEN BULUT ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor GÖKTEN BULUT ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor GÖKTEN BULUT ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor GÖKTEN BULUT ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor GÖKTEN BULUT ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.GÖKTEN,  BULUT,   BitlisGÖKTEN BULUT Muayene ÜcretiGÖKTEN BULUT Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerGÖKTEN BULUT Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriGÖKTEN BULUT ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarGÖKTEN BULUT Hakkında BilgiYorumlarGÖKTEN BULUT KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiGÖKTEN BULUT HakkındaGÖKTEN BULUT Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıGÖKTEN BULUT ÖzgeçmişiGÖKTEN BULUT RandevuGÖKTEN BULUT MuayenehaneGÖKTEN BULUT Muayene ÜcretiGÖKTEN BULUT ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraGÖKTEN BULUT BulGetirGÖKTEN BULUT NeredeCep NoGÖKTEN BULUT UzmanıGÖKTEN BULUT Özel MuayeneGÖKTEN BULUT NumarasıGÖKTEN BULUT Nerede ÇalışıyorGÖKTEN BULUT GörevliUzmanlıkAileGÖKTEN BULUT ŞikayetGÖKTEN BULUT ÖneriGÖKTEN BULUT EleştiriHastalıklarıYorumlarGÖKTEN BULUT KimdirSekreterHemşireGÖKTEN BULUT Yeni BilgileriGÖKTEN BULUT Hakkında BilgiCerrahHekimGÖKTEN BULUT AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikGÖKTEN BULUT TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviGÖKTEN BULUT Doğum TarihiİrtibatGÖKTEN BULUT Tedavi OlanlarSağlıkGÖKTEN BULUT ÖzgeçmişGÖKTEN BULUT BiyografiCerrahisiGÖKTEN BULUT DoktordurGÖKTEN BULUT Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıGÖKTEN BULUT TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirGÖKTEN BULUT Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirGögüsHastalıklarıAhlat,  Yolu,  Bitlis,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Bitlis / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
0 (434) 827 6323
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
Yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 1.610 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır