Doktor Bilgileri

Dr. Ali Özgür Kordun
ALI ÖZGÜR KORDUN (Bitlis Genel Cerrahi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ALI ÖZGÜR KORDUN (Bitlis Genel Cerrahi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. ALI ÖZGÜR KORDUN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. ALI ÖZGÜR KORDUN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ALI ÖZGÜR KORDUN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ALI ÖZGÜR KORDUN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ALI ÖZGÜR KORDUN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ALI ÖZGÜR KORDUN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ALI ÖZGÜR KORDUN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.ALI,  ÖZGÜR,  KORDUN,   BitlisALI ÖZGÜR KORDUN Muayene ÜcretiALI ÖZGÜR KORDUN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerALI ÖZGÜR KORDUN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriALI ÖZGÜR KORDUN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarALI ÖZGÜR KORDUN Hakkında BilgiYorumlarALI ÖZGÜR KORDUN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiALI ÖZGÜR KORDUN HakkındaALI ÖZGÜR KORDUN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıALI ÖZGÜR KORDUN ÖzgeçmişiALI ÖZGÜR KORDUN RandevuALI ÖZGÜR KORDUN MuayenehaneALI ÖZGÜR KORDUN Muayene ÜcretiALI ÖZGÜR KORDUN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraALI ÖZGÜR KORDUN BulGetirALI ÖZGÜR KORDUN NeredeCep NoALI ÖZGÜR KORDUN UzmanıALI ÖZGÜR KORDUN Özel MuayeneALI ÖZGÜR KORDUN NumarasıALI ÖZGÜR KORDUN Nerede ÇalışıyorALI ÖZGÜR KORDUN GörevliUzmanlıkAileALI ÖZGÜR KORDUN ŞikayetALI ÖZGÜR KORDUN ÖneriALI ÖZGÜR KORDUN EleştiriHastalıklarıYorumlarALI ÖZGÜR KORDUN KimdirSekreterHemşireALI ÖZGÜR KORDUN Yeni BilgileriALI ÖZGÜR KORDUN Hakkında BilgiCerrahHekimALI ÖZGÜR KORDUN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikALI ÖZGÜR KORDUN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviALI ÖZGÜR KORDUN Doğum TarihiİrtibatALI ÖZGÜR KORDUN Tedavi OlanlarSağlıkALI ÖZGÜR KORDUN ÖzgeçmişALI ÖZGÜR KORDUN BiyografiCerrahisiALI ÖZGÜR KORDUN DoktordurALI ÖZGÜR KORDUN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıALI ÖZGÜR KORDUN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirALI ÖZGÜR KORDUN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirGenelCerrahi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Bitlis / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 34,396 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır