Doktor Bilgileri

Dr. Maşallah Çakirer
MAŞALLAH ÇAKIRER (Bitlis Acil Tıp Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor MAŞALLAH ÇAKIRER (Bitlis Acil Tıp Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. MAŞALLAH ÇAKIRER hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. MAŞALLAH ÇAKIRER iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor MAŞALLAH ÇAKIRER ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor MAŞALLAH ÇAKIRER ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor MAŞALLAH ÇAKIRER ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor MAŞALLAH ÇAKIRER ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor MAŞALLAH ÇAKIRER ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.MAŞALLAH,  ÇAKIRER,   BitlisMAŞALLAH ÇAKIRER Muayene ÜcretiMAŞALLAH ÇAKIRER Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMAŞALLAH ÇAKIRER Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMAŞALLAH ÇAKIRER ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMAŞALLAH ÇAKIRER Hakkında BilgiYorumlarMAŞALLAH ÇAKIRER KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMAŞALLAH ÇAKIRER HakkındaMAŞALLAH ÇAKIRER Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMAŞALLAH ÇAKIRER ÖzgeçmişiMAŞALLAH ÇAKIRER RandevuMAŞALLAH ÇAKIRER MuayenehaneMAŞALLAH ÇAKIRER Muayene ÜcretiMAŞALLAH ÇAKIRER ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMAŞALLAH ÇAKIRER BulGetirMAŞALLAH ÇAKIRER NeredeCep NoMAŞALLAH ÇAKIRER UzmanıMAŞALLAH ÇAKIRER Özel MuayeneMAŞALLAH ÇAKIRER NumarasıMAŞALLAH ÇAKIRER Nerede ÇalışıyorMAŞALLAH ÇAKIRER GörevliUzmanlıkAileMAŞALLAH ÇAKIRER ŞikayetMAŞALLAH ÇAKIRER ÖneriMAŞALLAH ÇAKIRER EleştiriHastalıklarıYorumlarMAŞALLAH ÇAKIRER KimdirSekreterHemşireMAŞALLAH ÇAKIRER Yeni BilgileriMAŞALLAH ÇAKIRER Hakkında BilgiCerrahHekimMAŞALLAH ÇAKIRER AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMAŞALLAH ÇAKIRER TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMAŞALLAH ÇAKIRER Doğum TarihiİrtibatMAŞALLAH ÇAKIRER Tedavi OlanlarSağlıkMAŞALLAH ÇAKIRER ÖzgeçmişMAŞALLAH ÇAKIRER BiyografiCerrahisiMAŞALLAH ÇAKIRER DoktordurMAŞALLAH ÇAKIRER Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMAŞALLAH ÇAKIRER TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMAŞALLAH ÇAKIRER Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAcilTıpKültür,  Mahallesi,  Hastahanesi,  Ane,  Caddesi,  Bitlis,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Bitlis / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
0 (434) 611 2380
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
Yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 23.767 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır