Doktor Bilgileri

Dr. Hüseyin Saçikara
HÜSEYİN SAÇIKARA (Adana Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor HÜSEYİN SAÇIKARA (Adana Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. HÜSEYİN SAÇIKARA hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. HÜSEYİN SAÇIKARA iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor HÜSEYİN SAÇIKARA ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor HÜSEYİN SAÇIKARA ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor HÜSEYİN SAÇIKARA ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor HÜSEYİN SAÇIKARA ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor HÜSEYİN SAÇIKARA ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.HÜSEYİN,  SAÇIKARA,   AdanaHÜSEYİN SAÇIKARA Muayene ÜcretiHÜSEYİN SAÇIKARA Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerHÜSEYİN SAÇIKARA Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriHÜSEYİN SAÇIKARA ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarHÜSEYİN SAÇIKARA Hakkında BilgiYorumlarHÜSEYİN SAÇIKARA KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiHÜSEYİN SAÇIKARA HakkındaHÜSEYİN SAÇIKARA Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıHÜSEYİN SAÇIKARA ÖzgeçmişiHÜSEYİN SAÇIKARA RandevuHÜSEYİN SAÇIKARA MuayenehaneHÜSEYİN SAÇIKARA Muayene ÜcretiHÜSEYİN SAÇIKARA ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraHÜSEYİN SAÇIKARA BulGetirHÜSEYİN SAÇIKARA NeredeCep NoHÜSEYİN SAÇIKARA UzmanıHÜSEYİN SAÇIKARA Özel MuayeneHÜSEYİN SAÇIKARA NumarasıHÜSEYİN SAÇIKARA Nerede ÇalışıyorHÜSEYİN SAÇIKARA GörevliUzmanlıkAileHÜSEYİN SAÇIKARA ŞikayetHÜSEYİN SAÇIKARA ÖneriHÜSEYİN SAÇIKARA EleştiriHastalıklarıYorumlarHÜSEYİN SAÇIKARA KimdirSekreterHemşireHÜSEYİN SAÇIKARA Yeni BilgileriHÜSEYİN SAÇIKARA Hakkında BilgiCerrahHekimHÜSEYİN SAÇIKARA AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikHÜSEYİN SAÇIKARA TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviHÜSEYİN SAÇIKARA Doğum TarihiİrtibatHÜSEYİN SAÇIKARA Tedavi OlanlarSağlıkHÜSEYİN SAÇIKARA ÖzgeçmişHÜSEYİN SAÇIKARA BiyografiCerrahisiHÜSEYİN SAÇIKARA DoktordurHÜSEYİN SAÇIKARA Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıHÜSEYİN SAÇIKARA TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirHÜSEYİN SAÇIKARA Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 18,498 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır