Doktor Bilgileri

Dr. Hüseyin Recep Tinaz
HÜSEYİN RECEP TINAZ (Adana Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor HÜSEYİN RECEP TINAZ (Adana Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. HÜSEYİN RECEP TINAZ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. HÜSEYİN RECEP TINAZ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor HÜSEYİN RECEP TINAZ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor HÜSEYİN RECEP TINAZ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor HÜSEYİN RECEP TINAZ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor HÜSEYİN RECEP TINAZ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor HÜSEYİN RECEP TINAZ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.HÜSEYİN,  RECEP,  TINAZ,   AdanaHÜSEYİN RECEP TINAZ Muayene ÜcretiHÜSEYİN RECEP TINAZ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerHÜSEYİN RECEP TINAZ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriHÜSEYİN RECEP TINAZ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarHÜSEYİN RECEP TINAZ Hakkında BilgiYorumlarHÜSEYİN RECEP TINAZ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiHÜSEYİN RECEP TINAZ HakkındaHÜSEYİN RECEP TINAZ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıHÜSEYİN RECEP TINAZ ÖzgeçmişiHÜSEYİN RECEP TINAZ RandevuHÜSEYİN RECEP TINAZ MuayenehaneHÜSEYİN RECEP TINAZ Muayene ÜcretiHÜSEYİN RECEP TINAZ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraHÜSEYİN RECEP TINAZ BulGetirHÜSEYİN RECEP TINAZ NeredeCep NoHÜSEYİN RECEP TINAZ UzmanıHÜSEYİN RECEP TINAZ Özel MuayeneHÜSEYİN RECEP TINAZ NumarasıHÜSEYİN RECEP TINAZ Nerede ÇalışıyorHÜSEYİN RECEP TINAZ GörevliUzmanlıkAileHÜSEYİN RECEP TINAZ ŞikayetHÜSEYİN RECEP TINAZ ÖneriHÜSEYİN RECEP TINAZ EleştiriHastalıklarıYorumlarHÜSEYİN RECEP TINAZ KimdirSekreterHemşireHÜSEYİN RECEP TINAZ Yeni BilgileriHÜSEYİN RECEP TINAZ Hakkında BilgiCerrahHekimHÜSEYİN RECEP TINAZ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikHÜSEYİN RECEP TINAZ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviHÜSEYİN RECEP TINAZ Doğum TarihiİrtibatHÜSEYİN RECEP TINAZ Tedavi OlanlarSağlıkHÜSEYİN RECEP TINAZ ÖzgeçmişHÜSEYİN RECEP TINAZ BiyografiCerrahisiHÜSEYİN RECEP TINAZ DoktordurHÜSEYİN RECEP TINAZ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıHÜSEYİN RECEP TINAZ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirHÜSEYİN RECEP TINAZ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 22,347 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır