Doktor Bilgileri

Dr. Hüseyin Akinci
HÜSEYİN AKINCI (Adana Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor HÜSEYİN AKINCI (Adana Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. HÜSEYİN AKINCI hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. HÜSEYİN AKINCI iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor HÜSEYİN AKINCI ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor HÜSEYİN AKINCI ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor HÜSEYİN AKINCI ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor HÜSEYİN AKINCI ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor HÜSEYİN AKINCI ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.HÜSEYİN,  AKINCI,   AdanaHÜSEYİN AKINCI Muayene ÜcretiHÜSEYİN AKINCI Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerHÜSEYİN AKINCI Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriHÜSEYİN AKINCI ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarHÜSEYİN AKINCI Hakkında BilgiYorumlarHÜSEYİN AKINCI KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiHÜSEYİN AKINCI HakkındaHÜSEYİN AKINCI Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıHÜSEYİN AKINCI ÖzgeçmişiHÜSEYİN AKINCI RandevuHÜSEYİN AKINCI MuayenehaneHÜSEYİN AKINCI Muayene ÜcretiHÜSEYİN AKINCI ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraHÜSEYİN AKINCI BulGetirHÜSEYİN AKINCI NeredeCep NoHÜSEYİN AKINCI UzmanıHÜSEYİN AKINCI Özel MuayeneHÜSEYİN AKINCI NumarasıHÜSEYİN AKINCI Nerede ÇalışıyorHÜSEYİN AKINCI GörevliUzmanlıkAileHÜSEYİN AKINCI ŞikayetHÜSEYİN AKINCI ÖneriHÜSEYİN AKINCI EleştiriHastalıklarıYorumlarHÜSEYİN AKINCI KimdirSekreterHemşireHÜSEYİN AKINCI Yeni BilgileriHÜSEYİN AKINCI Hakkında BilgiCerrahHekimHÜSEYİN AKINCI AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikHÜSEYİN AKINCI TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviHÜSEYİN AKINCI Doğum TarihiİrtibatHÜSEYİN AKINCI Tedavi OlanlarSağlıkHÜSEYİN AKINCI ÖzgeçmişHÜSEYİN AKINCI BiyografiCerrahisiHÜSEYİN AKINCI DoktordurHÜSEYİN AKINCI Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıHÜSEYİN AKINCI TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirHÜSEYİN AKINCI Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 37,161 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır