Doktor Bilgileri

Dr. Hülya Armutçuoğlu Demir
HÜLYA ARMUTÇUOĞLU DEMİR (Adana Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor HÜLYA ARMUTÇUOĞLU DEMİR (Adana Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. HÜLYA ARMUTÇUOĞLU DEMİR hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. HÜLYA ARMUTÇUOĞLU DEMİR iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor HÜLYA ARMUTÇUOĞLU DEMİR ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor HÜLYA ARMUTÇUOĞLU DEMİR ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor HÜLYA ARMUTÇUOĞLU DEMİR ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor HÜLYA ARMUTÇUOĞLU DEMİR ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor HÜLYA ARMUTÇUOĞLU DEMİR ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.HÜLYA,  ARMUTÇUOĞLU,  DEMİR,   AdanaHÜLYA ARMUTÇUOĞLU DEMİR Muayene ÜcretiHÜLYA ARMUTÇUOĞLU DEMİR Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerHÜLYA ARMUTÇUOĞLU DEMİR Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriHÜLYA ARMUTÇUOĞLU DEMİR ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarHÜLYA ARMUTÇUOĞLU DEMİR Hakkında BilgiYorumlarHÜLYA ARMUTÇUOĞLU DEMİR KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiHÜLYA ARMUTÇUOĞLU DEMİR HakkındaHÜLYA ARMUTÇUOĞLU DEMİR Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıHÜLYA ARMUTÇUOĞLU DEMİR ÖzgeçmişiHÜLYA ARMUTÇUOĞLU DEMİR RandevuHÜLYA ARMUTÇUOĞLU DEMİR MuayenehaneHÜLYA ARMUTÇUOĞLU DEMİR Muayene ÜcretiHÜLYA ARMUTÇUOĞLU DEMİR ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraHÜLYA ARMUTÇUOĞLU DEMİR BulGetirHÜLYA ARMUTÇUOĞLU DEMİR NeredeCep NoHÜLYA ARMUTÇUOĞLU DEMİR UzmanıHÜLYA ARMUTÇUOĞLU DEMİR Özel MuayeneHÜLYA ARMUTÇUOĞLU DEMİR NumarasıHÜLYA ARMUTÇUOĞLU DEMİR Nerede ÇalışıyorHÜLYA ARMUTÇUOĞLU DEMİR GörevliUzmanlıkAileHÜLYA ARMUTÇUOĞLU DEMİR ŞikayetHÜLYA ARMUTÇUOĞLU DEMİR ÖneriHÜLYA ARMUTÇUOĞLU DEMİR EleştiriHastalıklarıYorumlarHÜLYA ARMUTÇUOĞLU DEMİR KimdirSekreterHemşireHÜLYA ARMUTÇUOĞLU DEMİR Yeni BilgileriHÜLYA ARMUTÇUOĞLU DEMİR Hakkında BilgiCerrahHekimHÜLYA ARMUTÇUOĞLU DEMİR AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikHÜLYA ARMUTÇUOĞLU DEMİR TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviHÜLYA ARMUTÇUOĞLU DEMİR Doğum TarihiİrtibatHÜLYA ARMUTÇUOĞLU DEMİR Tedavi OlanlarSağlıkHÜLYA ARMUTÇUOĞLU DEMİR ÖzgeçmişHÜLYA ARMUTÇUOĞLU DEMİR BiyografiCerrahisiHÜLYA ARMUTÇUOĞLU DEMİR DoktordurHÜLYA ARMUTÇUOĞLU DEMİR Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıHÜLYA ARMUTÇUOĞLU DEMİR TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirHÜLYA ARMUTÇUOĞLU DEMİR Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 25,430 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır