Doktor Bilgileri

Dr. Hatice Tuğba Aksu
HATİCE TUĞBA AKSU (Adana Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor HATİCE TUĞBA AKSU (Adana Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. HATİCE TUĞBA AKSU hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. HATİCE TUĞBA AKSU iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor HATİCE TUĞBA AKSU ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor HATİCE TUĞBA AKSU ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor HATİCE TUĞBA AKSU ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor HATİCE TUĞBA AKSU ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor HATİCE TUĞBA AKSU ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.HATİCE,  TUĞBA,  AKSU,   AdanaHATİCE TUĞBA AKSU Muayene ÜcretiHATİCE TUĞBA AKSU Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerHATİCE TUĞBA AKSU Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriHATİCE TUĞBA AKSU ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarHATİCE TUĞBA AKSU Hakkında BilgiYorumlarHATİCE TUĞBA AKSU KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiHATİCE TUĞBA AKSU HakkındaHATİCE TUĞBA AKSU Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıHATİCE TUĞBA AKSU ÖzgeçmişiHATİCE TUĞBA AKSU RandevuHATİCE TUĞBA AKSU MuayenehaneHATİCE TUĞBA AKSU Muayene ÜcretiHATİCE TUĞBA AKSU ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraHATİCE TUĞBA AKSU BulGetirHATİCE TUĞBA AKSU NeredeCep NoHATİCE TUĞBA AKSU UzmanıHATİCE TUĞBA AKSU Özel MuayeneHATİCE TUĞBA AKSU NumarasıHATİCE TUĞBA AKSU Nerede ÇalışıyorHATİCE TUĞBA AKSU GörevliUzmanlıkAileHATİCE TUĞBA AKSU ŞikayetHATİCE TUĞBA AKSU ÖneriHATİCE TUĞBA AKSU EleştiriHastalıklarıYorumlarHATİCE TUĞBA AKSU KimdirSekreterHemşireHATİCE TUĞBA AKSU Yeni BilgileriHATİCE TUĞBA AKSU Hakkında BilgiCerrahHekimHATİCE TUĞBA AKSU AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikHATİCE TUĞBA AKSU TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviHATİCE TUĞBA AKSU Doğum TarihiİrtibatHATİCE TUĞBA AKSU Tedavi OlanlarSağlıkHATİCE TUĞBA AKSU ÖzgeçmişHATİCE TUĞBA AKSU BiyografiCerrahisiHATİCE TUĞBA AKSU DoktordurHATİCE TUĞBA AKSU Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıHATİCE TUĞBA AKSU TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirHATİCE TUĞBA AKSU Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 52,398 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır