Doktor Bilgileri

Dr. Hatice Filiz Çamir
HATİCE FİLİZ ÇAMIR (Adana Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor HATİCE FİLİZ ÇAMIR (Adana Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. HATİCE FİLİZ ÇAMIR hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. HATİCE FİLİZ ÇAMIR iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor HATİCE FİLİZ ÇAMIR ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor HATİCE FİLİZ ÇAMIR ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor HATİCE FİLİZ ÇAMIR ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor HATİCE FİLİZ ÇAMIR ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor HATİCE FİLİZ ÇAMIR ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.HATİCE,  FİLİZ,  ÇAMIR,   AdanaHATİCE FİLİZ ÇAMIR Muayene ÜcretiHATİCE FİLİZ ÇAMIR Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerHATİCE FİLİZ ÇAMIR Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriHATİCE FİLİZ ÇAMIR ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarHATİCE FİLİZ ÇAMIR Hakkında BilgiYorumlarHATİCE FİLİZ ÇAMIR KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiHATİCE FİLİZ ÇAMIR HakkındaHATİCE FİLİZ ÇAMIR Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıHATİCE FİLİZ ÇAMIR ÖzgeçmişiHATİCE FİLİZ ÇAMIR RandevuHATİCE FİLİZ ÇAMIR MuayenehaneHATİCE FİLİZ ÇAMIR Muayene ÜcretiHATİCE FİLİZ ÇAMIR ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraHATİCE FİLİZ ÇAMIR BulGetirHATİCE FİLİZ ÇAMIR NeredeCep NoHATİCE FİLİZ ÇAMIR UzmanıHATİCE FİLİZ ÇAMIR Özel MuayeneHATİCE FİLİZ ÇAMIR NumarasıHATİCE FİLİZ ÇAMIR Nerede ÇalışıyorHATİCE FİLİZ ÇAMIR GörevliUzmanlıkAileHATİCE FİLİZ ÇAMIR ŞikayetHATİCE FİLİZ ÇAMIR ÖneriHATİCE FİLİZ ÇAMIR EleştiriHastalıklarıYorumlarHATİCE FİLİZ ÇAMIR KimdirSekreterHemşireHATİCE FİLİZ ÇAMIR Yeni BilgileriHATİCE FİLİZ ÇAMIR Hakkında BilgiCerrahHekimHATİCE FİLİZ ÇAMIR AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikHATİCE FİLİZ ÇAMIR TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviHATİCE FİLİZ ÇAMIR Doğum TarihiİrtibatHATİCE FİLİZ ÇAMIR Tedavi OlanlarSağlıkHATİCE FİLİZ ÇAMIR ÖzgeçmişHATİCE FİLİZ ÇAMIR BiyografiCerrahisiHATİCE FİLİZ ÇAMIR DoktordurHATİCE FİLİZ ÇAMIR Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıHATİCE FİLİZ ÇAMIR TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirHATİCE FİLİZ ÇAMIR Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 30,654 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır