Doktor Bilgileri

Dr. Vehbi Onur Erdoğan
Vehbi Onur Erdoğan (Adana Acil Tıp Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Vehbi Onur Erdoğan (Adana Acil Tıp Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. Vehbi Onur Erdoğan hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. Vehbi Onur Erdoğan iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Vehbi Onur Erdoğan ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Vehbi Onur Erdoğan ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Vehbi Onur Erdoğan ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Vehbi Onur Erdoğan ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Vehbi Onur Erdoğan ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.Vehbi,  Onur,  Erdoğan,   AdanaVehbi Onur Erdoğan Muayene ÜcretiVehbi Onur Erdoğan Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerVehbi Onur Erdoğan Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriVehbi Onur Erdoğan ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarVehbi Onur Erdoğan Hakkında BilgiYorumlarVehbi Onur Erdoğan KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiVehbi Onur Erdoğan HakkındaVehbi Onur Erdoğan Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıVehbi Onur Erdoğan ÖzgeçmişiVehbi Onur Erdoğan RandevuVehbi Onur Erdoğan MuayenehaneVehbi Onur Erdoğan Muayene ÜcretiVehbi Onur Erdoğan ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraVehbi Onur Erdoğan BulGetirVehbi Onur Erdoğan NeredeCep NoVehbi Onur Erdoğan UzmanıVehbi Onur Erdoğan Özel MuayeneVehbi Onur Erdoğan NumarasıVehbi Onur Erdoğan Nerede ÇalışıyorVehbi Onur Erdoğan GörevliUzmanlıkAileVehbi Onur Erdoğan ŞikayetVehbi Onur Erdoğan ÖneriVehbi Onur Erdoğan EleştiriHastalıklarıYorumlarVehbi Onur Erdoğan KimdirSekreterHemşireVehbi Onur Erdoğan Yeni BilgileriVehbi Onur Erdoğan Hakkında BilgiCerrahHekimVehbi Onur Erdoğan AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikVehbi Onur Erdoğan TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviVehbi Onur Erdoğan Doğum TarihiİrtibatVehbi Onur Erdoğan Tedavi OlanlarSağlıkVehbi Onur Erdoğan ÖzgeçmişVehbi Onur Erdoğan BiyografiCerrahisiVehbi Onur Erdoğan DoktordurVehbi Onur Erdoğan Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıVehbi Onur Erdoğan TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirVehbi Onur Erdoğan Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAcilTıpUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 32,041 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır