Doktor Bilgileri

Dr. Hafize Kocabaş Demirdüzen
HAFİZE KOCABAŞ DEMİRDÜZEN (Adana Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor HAFİZE KOCABAŞ DEMİRDÜZEN (Adana Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. HAFİZE KOCABAŞ DEMİRDÜZEN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. HAFİZE KOCABAŞ DEMİRDÜZEN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor HAFİZE KOCABAŞ DEMİRDÜZEN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor HAFİZE KOCABAŞ DEMİRDÜZEN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor HAFİZE KOCABAŞ DEMİRDÜZEN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor HAFİZE KOCABAŞ DEMİRDÜZEN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor HAFİZE KOCABAŞ DEMİRDÜZEN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.HAFİZE,  KOCABAŞ,  DEMİRDÜZEN,   AdanaHAFİZE KOCABAŞ DEMİRDÜZEN Muayene ÜcretiHAFİZE KOCABAŞ DEMİRDÜZEN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerHAFİZE KOCABAŞ DEMİRDÜZEN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriHAFİZE KOCABAŞ DEMİRDÜZEN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarHAFİZE KOCABAŞ DEMİRDÜZEN Hakkında BilgiYorumlarHAFİZE KOCABAŞ DEMİRDÜZEN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiHAFİZE KOCABAŞ DEMİRDÜZEN HakkındaHAFİZE KOCABAŞ DEMİRDÜZEN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıHAFİZE KOCABAŞ DEMİRDÜZEN ÖzgeçmişiHAFİZE KOCABAŞ DEMİRDÜZEN RandevuHAFİZE KOCABAŞ DEMİRDÜZEN MuayenehaneHAFİZE KOCABAŞ DEMİRDÜZEN Muayene ÜcretiHAFİZE KOCABAŞ DEMİRDÜZEN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraHAFİZE KOCABAŞ DEMİRDÜZEN BulGetirHAFİZE KOCABAŞ DEMİRDÜZEN NeredeCep NoHAFİZE KOCABAŞ DEMİRDÜZEN UzmanıHAFİZE KOCABAŞ DEMİRDÜZEN Özel MuayeneHAFİZE KOCABAŞ DEMİRDÜZEN NumarasıHAFİZE KOCABAŞ DEMİRDÜZEN Nerede ÇalışıyorHAFİZE KOCABAŞ DEMİRDÜZEN GörevliUzmanlıkAileHAFİZE KOCABAŞ DEMİRDÜZEN ŞikayetHAFİZE KOCABAŞ DEMİRDÜZEN ÖneriHAFİZE KOCABAŞ DEMİRDÜZEN EleştiriHastalıklarıYorumlarHAFİZE KOCABAŞ DEMİRDÜZEN KimdirSekreterHemşireHAFİZE KOCABAŞ DEMİRDÜZEN Yeni BilgileriHAFİZE KOCABAŞ DEMİRDÜZEN Hakkında BilgiCerrahHekimHAFİZE KOCABAŞ DEMİRDÜZEN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikHAFİZE KOCABAŞ DEMİRDÜZEN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviHAFİZE KOCABAŞ DEMİRDÜZEN Doğum TarihiİrtibatHAFİZE KOCABAŞ DEMİRDÜZEN Tedavi OlanlarSağlıkHAFİZE KOCABAŞ DEMİRDÜZEN ÖzgeçmişHAFİZE KOCABAŞ DEMİRDÜZEN BiyografiCerrahisiHAFİZE KOCABAŞ DEMİRDÜZEN DoktordurHAFİZE KOCABAŞ DEMİRDÜZEN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıHAFİZE KOCABAŞ DEMİRDÜZEN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirHAFİZE KOCABAŞ DEMİRDÜZEN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 20,241 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır