Doktor Bilgileri

Opr.Dr. Fatih Depboylu
FATİH DEPBOYLU (Aydın Kadin Hastalıkları ve Doğum Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor FATİH DEPBOYLU (Aydın Kadin Hastalıkları ve Doğum Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Opr.Dr. FATİH DEPBOYLU hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Opr.Dr. FATİH DEPBOYLU iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor FATİH DEPBOYLU ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor FATİH DEPBOYLU ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor FATİH DEPBOYLU ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor FATİH DEPBOYLU ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor FATİH DEPBOYLU ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Opr.Dr.FATİH,  DEPBOYLU,   AydınFATİH DEPBOYLU Muayene ÜcretiFATİH DEPBOYLU Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerFATİH DEPBOYLU Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriFATİH DEPBOYLU ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarFATİH DEPBOYLU Hakkında BilgiYorumlarFATİH DEPBOYLU KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiFATİH DEPBOYLU HakkındaFATİH DEPBOYLU Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıFATİH DEPBOYLU ÖzgeçmişiFATİH DEPBOYLU RandevuFATİH DEPBOYLU MuayenehaneFATİH DEPBOYLU Muayene ÜcretiFATİH DEPBOYLU ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraFATİH DEPBOYLU BulGetirFATİH DEPBOYLU NeredeCep NoFATİH DEPBOYLU UzmanıFATİH DEPBOYLU Özel MuayeneFATİH DEPBOYLU NumarasıFATİH DEPBOYLU Nerede ÇalışıyorFATİH DEPBOYLU GörevliUzmanlıkAileFATİH DEPBOYLU ŞikayetFATİH DEPBOYLU ÖneriFATİH DEPBOYLU EleştiriHastalıklarıYorumlarFATİH DEPBOYLU KimdirSekreterHemşireFATİH DEPBOYLU Yeni BilgileriFATİH DEPBOYLU Hakkında BilgiCerrahHekimFATİH DEPBOYLU AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikFATİH DEPBOYLU TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviFATİH DEPBOYLU Doğum TarihiİrtibatFATİH DEPBOYLU Tedavi OlanlarSağlıkFATİH DEPBOYLU ÖzgeçmişFATİH DEPBOYLU BiyografiCerrahisiFATİH DEPBOYLU DoktordurFATİH DEPBOYLU Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıFATİH DEPBOYLU TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirFATİH DEPBOYLU Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirKadinHastalıklarıveDoğumZafer,  Mahallesi,  Sağlik,  Cad,  Nazilli,  Aydın,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Aydın / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
0 (256) 313 1936
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
Yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 17.841 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır