Doktor Bilgileri

Dr. Güven Tekin
GÜVEN TEKİN (Adana Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor GÜVEN TEKİN (Adana Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. GÜVEN TEKİN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. GÜVEN TEKİN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor GÜVEN TEKİN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor GÜVEN TEKİN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor GÜVEN TEKİN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor GÜVEN TEKİN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor GÜVEN TEKİN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.GÜVEN,  TEKİN,   AdanaGÜVEN TEKİN Muayene ÜcretiGÜVEN TEKİN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerGÜVEN TEKİN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriGÜVEN TEKİN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarGÜVEN TEKİN Hakkında BilgiYorumlarGÜVEN TEKİN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiGÜVEN TEKİN HakkındaGÜVEN TEKİN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıGÜVEN TEKİN ÖzgeçmişiGÜVEN TEKİN RandevuGÜVEN TEKİN MuayenehaneGÜVEN TEKİN Muayene ÜcretiGÜVEN TEKİN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraGÜVEN TEKİN BulGetirGÜVEN TEKİN NeredeCep NoGÜVEN TEKİN UzmanıGÜVEN TEKİN Özel MuayeneGÜVEN TEKİN NumarasıGÜVEN TEKİN Nerede ÇalışıyorGÜVEN TEKİN GörevliUzmanlıkAileGÜVEN TEKİN ŞikayetGÜVEN TEKİN ÖneriGÜVEN TEKİN EleştiriHastalıklarıYorumlarGÜVEN TEKİN KimdirSekreterHemşireGÜVEN TEKİN Yeni BilgileriGÜVEN TEKİN Hakkında BilgiCerrahHekimGÜVEN TEKİN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikGÜVEN TEKİN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviGÜVEN TEKİN Doğum TarihiİrtibatGÜVEN TEKİN Tedavi OlanlarSağlıkGÜVEN TEKİN ÖzgeçmişGÜVEN TEKİN BiyografiCerrahisiGÜVEN TEKİN DoktordurGÜVEN TEKİN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıGÜVEN TEKİN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirGÜVEN TEKİN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 22,611 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır