Doktor Bilgileri

Dr. Gülseren İşiltan Doğan
GÜLSEREN IŞILTAN DOĞAN (Adana Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor GÜLSEREN IŞILTAN DOĞAN (Adana Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. GÜLSEREN IŞILTAN DOĞAN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. GÜLSEREN IŞILTAN DOĞAN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor GÜLSEREN IŞILTAN DOĞAN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor GÜLSEREN IŞILTAN DOĞAN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor GÜLSEREN IŞILTAN DOĞAN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor GÜLSEREN IŞILTAN DOĞAN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor GÜLSEREN IŞILTAN DOĞAN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.GÜLSEREN,  IŞILTAN,  DOĞAN,   AdanaGÜLSEREN IŞILTAN DOĞAN Muayene ÜcretiGÜLSEREN IŞILTAN DOĞAN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerGÜLSEREN IŞILTAN DOĞAN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriGÜLSEREN IŞILTAN DOĞAN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarGÜLSEREN IŞILTAN DOĞAN Hakkında BilgiYorumlarGÜLSEREN IŞILTAN DOĞAN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiGÜLSEREN IŞILTAN DOĞAN HakkındaGÜLSEREN IŞILTAN DOĞAN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıGÜLSEREN IŞILTAN DOĞAN ÖzgeçmişiGÜLSEREN IŞILTAN DOĞAN RandevuGÜLSEREN IŞILTAN DOĞAN MuayenehaneGÜLSEREN IŞILTAN DOĞAN Muayene ÜcretiGÜLSEREN IŞILTAN DOĞAN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraGÜLSEREN IŞILTAN DOĞAN BulGetirGÜLSEREN IŞILTAN DOĞAN NeredeCep NoGÜLSEREN IŞILTAN DOĞAN UzmanıGÜLSEREN IŞILTAN DOĞAN Özel MuayeneGÜLSEREN IŞILTAN DOĞAN NumarasıGÜLSEREN IŞILTAN DOĞAN Nerede ÇalışıyorGÜLSEREN IŞILTAN DOĞAN GörevliUzmanlıkAileGÜLSEREN IŞILTAN DOĞAN ŞikayetGÜLSEREN IŞILTAN DOĞAN ÖneriGÜLSEREN IŞILTAN DOĞAN EleştiriHastalıklarıYorumlarGÜLSEREN IŞILTAN DOĞAN KimdirSekreterHemşireGÜLSEREN IŞILTAN DOĞAN Yeni BilgileriGÜLSEREN IŞILTAN DOĞAN Hakkında BilgiCerrahHekimGÜLSEREN IŞILTAN DOĞAN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikGÜLSEREN IŞILTAN DOĞAN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviGÜLSEREN IŞILTAN DOĞAN Doğum TarihiİrtibatGÜLSEREN IŞILTAN DOĞAN Tedavi OlanlarSağlıkGÜLSEREN IŞILTAN DOĞAN ÖzgeçmişGÜLSEREN IŞILTAN DOĞAN BiyografiCerrahisiGÜLSEREN IŞILTAN DOĞAN DoktordurGÜLSEREN IŞILTAN DOĞAN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıGÜLSEREN IŞILTAN DOĞAN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirGÜLSEREN IŞILTAN DOĞAN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 37,656 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır