Doktor Bilgileri

Dr. Gülay Karayiğitulaş Alptekin
GÜLAY KARAYİĞİTULAŞ ALPTEKİN (Adana Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor GÜLAY KARAYİĞİTULAŞ ALPTEKİN (Adana Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. GÜLAY KARAYİĞİTULAŞ ALPTEKİN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. GÜLAY KARAYİĞİTULAŞ ALPTEKİN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor GÜLAY KARAYİĞİTULAŞ ALPTEKİN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor GÜLAY KARAYİĞİTULAŞ ALPTEKİN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor GÜLAY KARAYİĞİTULAŞ ALPTEKİN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor GÜLAY KARAYİĞİTULAŞ ALPTEKİN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor GÜLAY KARAYİĞİTULAŞ ALPTEKİN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.GÜLAY,  KARAYİĞİTULAŞ,  ALPTEKİN,   AdanaGÜLAY KARAYİĞİTULAŞ ALPTEKİN Muayene ÜcretiGÜLAY KARAYİĞİTULAŞ ALPTEKİN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerGÜLAY KARAYİĞİTULAŞ ALPTEKİN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriGÜLAY KARAYİĞİTULAŞ ALPTEKİN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarGÜLAY KARAYİĞİTULAŞ ALPTEKİN Hakkında BilgiYorumlarGÜLAY KARAYİĞİTULAŞ ALPTEKİN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiGÜLAY KARAYİĞİTULAŞ ALPTEKİN HakkındaGÜLAY KARAYİĞİTULAŞ ALPTEKİN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıGÜLAY KARAYİĞİTULAŞ ALPTEKİN ÖzgeçmişiGÜLAY KARAYİĞİTULAŞ ALPTEKİN RandevuGÜLAY KARAYİĞİTULAŞ ALPTEKİN MuayenehaneGÜLAY KARAYİĞİTULAŞ ALPTEKİN Muayene ÜcretiGÜLAY KARAYİĞİTULAŞ ALPTEKİN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraGÜLAY KARAYİĞİTULAŞ ALPTEKİN BulGetirGÜLAY KARAYİĞİTULAŞ ALPTEKİN NeredeCep NoGÜLAY KARAYİĞİTULAŞ ALPTEKİN UzmanıGÜLAY KARAYİĞİTULAŞ ALPTEKİN Özel MuayeneGÜLAY KARAYİĞİTULAŞ ALPTEKİN NumarasıGÜLAY KARAYİĞİTULAŞ ALPTEKİN Nerede ÇalışıyorGÜLAY KARAYİĞİTULAŞ ALPTEKİN GörevliUzmanlıkAileGÜLAY KARAYİĞİTULAŞ ALPTEKİN ŞikayetGÜLAY KARAYİĞİTULAŞ ALPTEKİN ÖneriGÜLAY KARAYİĞİTULAŞ ALPTEKİN EleştiriHastalıklarıYorumlarGÜLAY KARAYİĞİTULAŞ ALPTEKİN KimdirSekreterHemşireGÜLAY KARAYİĞİTULAŞ ALPTEKİN Yeni BilgileriGÜLAY KARAYİĞİTULAŞ ALPTEKİN Hakkında BilgiCerrahHekimGÜLAY KARAYİĞİTULAŞ ALPTEKİN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikGÜLAY KARAYİĞİTULAŞ ALPTEKİN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviGÜLAY KARAYİĞİTULAŞ ALPTEKİN Doğum TarihiİrtibatGÜLAY KARAYİĞİTULAŞ ALPTEKİN Tedavi OlanlarSağlıkGÜLAY KARAYİĞİTULAŞ ALPTEKİN ÖzgeçmişGÜLAY KARAYİĞİTULAŞ ALPTEKİN BiyografiCerrahisiGÜLAY KARAYİĞİTULAŞ ALPTEKİN DoktordurGÜLAY KARAYİĞİTULAŞ ALPTEKİN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıGÜLAY KARAYİĞİTULAŞ ALPTEKİN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirGÜLAY KARAYİĞİTULAŞ ALPTEKİN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 27,831 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır