Doktor Bilgileri

Dr. Funda Şanli Şahin
FUNDA ŞANLI ŞAHİN (Adana Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor FUNDA ŞANLI ŞAHİN (Adana Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. FUNDA ŞANLI ŞAHİN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. FUNDA ŞANLI ŞAHİN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor FUNDA ŞANLI ŞAHİN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor FUNDA ŞANLI ŞAHİN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor FUNDA ŞANLI ŞAHİN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor FUNDA ŞANLI ŞAHİN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor FUNDA ŞANLI ŞAHİN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.FUNDA,  ŞANLI,  ŞAHİN,   AdanaFUNDA ŞANLI ŞAHİN Muayene ÜcretiFUNDA ŞANLI ŞAHİN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerFUNDA ŞANLI ŞAHİN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriFUNDA ŞANLI ŞAHİN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarFUNDA ŞANLI ŞAHİN Hakkında BilgiYorumlarFUNDA ŞANLI ŞAHİN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiFUNDA ŞANLI ŞAHİN HakkındaFUNDA ŞANLI ŞAHİN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıFUNDA ŞANLI ŞAHİN ÖzgeçmişiFUNDA ŞANLI ŞAHİN RandevuFUNDA ŞANLI ŞAHİN MuayenehaneFUNDA ŞANLI ŞAHİN Muayene ÜcretiFUNDA ŞANLI ŞAHİN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraFUNDA ŞANLI ŞAHİN BulGetirFUNDA ŞANLI ŞAHİN NeredeCep NoFUNDA ŞANLI ŞAHİN UzmanıFUNDA ŞANLI ŞAHİN Özel MuayeneFUNDA ŞANLI ŞAHİN NumarasıFUNDA ŞANLI ŞAHİN Nerede ÇalışıyorFUNDA ŞANLI ŞAHİN GörevliUzmanlıkAileFUNDA ŞANLI ŞAHİN ŞikayetFUNDA ŞANLI ŞAHİN ÖneriFUNDA ŞANLI ŞAHİN EleştiriHastalıklarıYorumlarFUNDA ŞANLI ŞAHİN KimdirSekreterHemşireFUNDA ŞANLI ŞAHİN Yeni BilgileriFUNDA ŞANLI ŞAHİN Hakkında BilgiCerrahHekimFUNDA ŞANLI ŞAHİN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikFUNDA ŞANLI ŞAHİN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviFUNDA ŞANLI ŞAHİN Doğum TarihiİrtibatFUNDA ŞANLI ŞAHİN Tedavi OlanlarSağlıkFUNDA ŞANLI ŞAHİN ÖzgeçmişFUNDA ŞANLI ŞAHİN BiyografiCerrahisiFUNDA ŞANLI ŞAHİN DoktordurFUNDA ŞANLI ŞAHİN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıFUNDA ŞANLI ŞAHİN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirFUNDA ŞANLI ŞAHİN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 24,239 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır