Doktor Bilgileri

Dr. Fulya Tüşümel Güven
FULYA TÜŞÜMEL GÜVEN (Adana Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor FULYA TÜŞÜMEL GÜVEN (Adana Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. FULYA TÜŞÜMEL GÜVEN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. FULYA TÜŞÜMEL GÜVEN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor FULYA TÜŞÜMEL GÜVEN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor FULYA TÜŞÜMEL GÜVEN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor FULYA TÜŞÜMEL GÜVEN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor FULYA TÜŞÜMEL GÜVEN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor FULYA TÜŞÜMEL GÜVEN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.FULYA,  TÜŞÜMEL,  GÜVEN,   AdanaFULYA TÜŞÜMEL GÜVEN Muayene ÜcretiFULYA TÜŞÜMEL GÜVEN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerFULYA TÜŞÜMEL GÜVEN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriFULYA TÜŞÜMEL GÜVEN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarFULYA TÜŞÜMEL GÜVEN Hakkında BilgiYorumlarFULYA TÜŞÜMEL GÜVEN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiFULYA TÜŞÜMEL GÜVEN HakkındaFULYA TÜŞÜMEL GÜVEN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıFULYA TÜŞÜMEL GÜVEN ÖzgeçmişiFULYA TÜŞÜMEL GÜVEN RandevuFULYA TÜŞÜMEL GÜVEN MuayenehaneFULYA TÜŞÜMEL GÜVEN Muayene ÜcretiFULYA TÜŞÜMEL GÜVEN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraFULYA TÜŞÜMEL GÜVEN BulGetirFULYA TÜŞÜMEL GÜVEN NeredeCep NoFULYA TÜŞÜMEL GÜVEN UzmanıFULYA TÜŞÜMEL GÜVEN Özel MuayeneFULYA TÜŞÜMEL GÜVEN NumarasıFULYA TÜŞÜMEL GÜVEN Nerede ÇalışıyorFULYA TÜŞÜMEL GÜVEN GörevliUzmanlıkAileFULYA TÜŞÜMEL GÜVEN ŞikayetFULYA TÜŞÜMEL GÜVEN ÖneriFULYA TÜŞÜMEL GÜVEN EleştiriHastalıklarıYorumlarFULYA TÜŞÜMEL GÜVEN KimdirSekreterHemşireFULYA TÜŞÜMEL GÜVEN Yeni BilgileriFULYA TÜŞÜMEL GÜVEN Hakkında BilgiCerrahHekimFULYA TÜŞÜMEL GÜVEN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikFULYA TÜŞÜMEL GÜVEN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviFULYA TÜŞÜMEL GÜVEN Doğum TarihiİrtibatFULYA TÜŞÜMEL GÜVEN Tedavi OlanlarSağlıkFULYA TÜŞÜMEL GÜVEN ÖzgeçmişFULYA TÜŞÜMEL GÜVEN BiyografiCerrahisiFULYA TÜŞÜMEL GÜVEN DoktordurFULYA TÜŞÜMEL GÜVEN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıFULYA TÜŞÜMEL GÜVEN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirFULYA TÜŞÜMEL GÜVEN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 32,701 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır