Doktor Bilgileri

Dr. Filiz Balci Yildiz
FİLİZ BALCI YILDIZ (Adana Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor FİLİZ BALCI YILDIZ (Adana Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. FİLİZ BALCI YILDIZ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. FİLİZ BALCI YILDIZ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor FİLİZ BALCI YILDIZ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor FİLİZ BALCI YILDIZ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor FİLİZ BALCI YILDIZ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor FİLİZ BALCI YILDIZ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor FİLİZ BALCI YILDIZ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.FİLİZ,  BALCI,  YILDIZ,   AdanaFİLİZ BALCI YILDIZ Muayene ÜcretiFİLİZ BALCI YILDIZ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerFİLİZ BALCI YILDIZ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriFİLİZ BALCI YILDIZ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarFİLİZ BALCI YILDIZ Hakkında BilgiYorumlarFİLİZ BALCI YILDIZ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiFİLİZ BALCI YILDIZ HakkındaFİLİZ BALCI YILDIZ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıFİLİZ BALCI YILDIZ ÖzgeçmişiFİLİZ BALCI YILDIZ RandevuFİLİZ BALCI YILDIZ MuayenehaneFİLİZ BALCI YILDIZ Muayene ÜcretiFİLİZ BALCI YILDIZ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraFİLİZ BALCI YILDIZ BulGetirFİLİZ BALCI YILDIZ NeredeCep NoFİLİZ BALCI YILDIZ UzmanıFİLİZ BALCI YILDIZ Özel MuayeneFİLİZ BALCI YILDIZ NumarasıFİLİZ BALCI YILDIZ Nerede ÇalışıyorFİLİZ BALCI YILDIZ GörevliUzmanlıkAileFİLİZ BALCI YILDIZ ŞikayetFİLİZ BALCI YILDIZ ÖneriFİLİZ BALCI YILDIZ EleştiriHastalıklarıYorumlarFİLİZ BALCI YILDIZ KimdirSekreterHemşireFİLİZ BALCI YILDIZ Yeni BilgileriFİLİZ BALCI YILDIZ Hakkında BilgiCerrahHekimFİLİZ BALCI YILDIZ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikFİLİZ BALCI YILDIZ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviFİLİZ BALCI YILDIZ Doğum TarihiİrtibatFİLİZ BALCI YILDIZ Tedavi OlanlarSağlıkFİLİZ BALCI YILDIZ ÖzgeçmişFİLİZ BALCI YILDIZ BiyografiCerrahisiFİLİZ BALCI YILDIZ DoktordurFİLİZ BALCI YILDIZ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıFİLİZ BALCI YILDIZ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirFİLİZ BALCI YILDIZ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 37,442 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır