Doktor Bilgileri

Dr. Ayşegül Çört
AYŞEGÜL ÇÖRT (Antalya Tibbi Biyokimya Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor AYŞEGÜL ÇÖRT (Antalya Tibbi Biyokimya Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. AYŞEGÜL ÇÖRT hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. AYŞEGÜL ÇÖRT iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor AYŞEGÜL ÇÖRT ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor AYŞEGÜL ÇÖRT ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor AYŞEGÜL ÇÖRT ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor AYŞEGÜL ÇÖRT ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor AYŞEGÜL ÇÖRT ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.AYŞEGÜL,  ÇÖRT,   AntalyaAYŞEGÜL ÇÖRT Muayene ÜcretiAYŞEGÜL ÇÖRT Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerAYŞEGÜL ÇÖRT Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriAYŞEGÜL ÇÖRT ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarAYŞEGÜL ÇÖRT Hakkında BilgiYorumlarAYŞEGÜL ÇÖRT KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiAYŞEGÜL ÇÖRT HakkındaAYŞEGÜL ÇÖRT Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıAYŞEGÜL ÇÖRT ÖzgeçmişiAYŞEGÜL ÇÖRT RandevuAYŞEGÜL ÇÖRT MuayenehaneAYŞEGÜL ÇÖRT Muayene ÜcretiAYŞEGÜL ÇÖRT ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraAYŞEGÜL ÇÖRT BulGetirAYŞEGÜL ÇÖRT NeredeCep NoAYŞEGÜL ÇÖRT UzmanıAYŞEGÜL ÇÖRT Özel MuayeneAYŞEGÜL ÇÖRT NumarasıAYŞEGÜL ÇÖRT Nerede ÇalışıyorAYŞEGÜL ÇÖRT GörevliUzmanlıkAileAYŞEGÜL ÇÖRT ŞikayetAYŞEGÜL ÇÖRT ÖneriAYŞEGÜL ÇÖRT EleştiriHastalıklarıYorumlarAYŞEGÜL ÇÖRT KimdirSekreterHemşireAYŞEGÜL ÇÖRT Yeni BilgileriAYŞEGÜL ÇÖRT Hakkında BilgiCerrahHekimAYŞEGÜL ÇÖRT AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikAYŞEGÜL ÇÖRT TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviAYŞEGÜL ÇÖRT Doğum TarihiİrtibatAYŞEGÜL ÇÖRT Tedavi OlanlarSağlıkAYŞEGÜL ÇÖRT ÖzgeçmişAYŞEGÜL ÇÖRT BiyografiCerrahisiAYŞEGÜL ÇÖRT DoktordurAYŞEGÜL ÇÖRT Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıAYŞEGÜL ÇÖRT TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirAYŞEGÜL ÇÖRT Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirTibbiBiyokimya-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Antalya / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 12,908 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır