Doktor Bilgileri

Dr. Firat Fettahlioğlu
FIRAT FETTAHLIOĞLU (Adana Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor FIRAT FETTAHLIOĞLU (Adana Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. FIRAT FETTAHLIOĞLU hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. FIRAT FETTAHLIOĞLU iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor FIRAT FETTAHLIOĞLU ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor FIRAT FETTAHLIOĞLU ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor FIRAT FETTAHLIOĞLU ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor FIRAT FETTAHLIOĞLU ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor FIRAT FETTAHLIOĞLU ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.FIRAT,  FETTAHLIOĞLU,   AdanaFIRAT FETTAHLIOĞLU Muayene ÜcretiFIRAT FETTAHLIOĞLU Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerFIRAT FETTAHLIOĞLU Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriFIRAT FETTAHLIOĞLU ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarFIRAT FETTAHLIOĞLU Hakkında BilgiYorumlarFIRAT FETTAHLIOĞLU KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiFIRAT FETTAHLIOĞLU HakkındaFIRAT FETTAHLIOĞLU Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıFIRAT FETTAHLIOĞLU ÖzgeçmişiFIRAT FETTAHLIOĞLU RandevuFIRAT FETTAHLIOĞLU MuayenehaneFIRAT FETTAHLIOĞLU Muayene ÜcretiFIRAT FETTAHLIOĞLU ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraFIRAT FETTAHLIOĞLU BulGetirFIRAT FETTAHLIOĞLU NeredeCep NoFIRAT FETTAHLIOĞLU UzmanıFIRAT FETTAHLIOĞLU Özel MuayeneFIRAT FETTAHLIOĞLU NumarasıFIRAT FETTAHLIOĞLU Nerede ÇalışıyorFIRAT FETTAHLIOĞLU GörevliUzmanlıkAileFIRAT FETTAHLIOĞLU ŞikayetFIRAT FETTAHLIOĞLU ÖneriFIRAT FETTAHLIOĞLU EleştiriHastalıklarıYorumlarFIRAT FETTAHLIOĞLU KimdirSekreterHemşireFIRAT FETTAHLIOĞLU Yeni BilgileriFIRAT FETTAHLIOĞLU Hakkında BilgiCerrahHekimFIRAT FETTAHLIOĞLU AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikFIRAT FETTAHLIOĞLU TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviFIRAT FETTAHLIOĞLU Doğum TarihiİrtibatFIRAT FETTAHLIOĞLU Tedavi OlanlarSağlıkFIRAT FETTAHLIOĞLU ÖzgeçmişFIRAT FETTAHLIOĞLU BiyografiCerrahisiFIRAT FETTAHLIOĞLU DoktordurFIRAT FETTAHLIOĞLU Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıFIRAT FETTAHLIOĞLU TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirFIRAT FETTAHLIOĞLU Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 57,238 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır