Doktor Bilgileri

Dr. Fehime Kiminsu Özel
FEHİME KİMİNSU ÖZEL (Adana Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor FEHİME KİMİNSU ÖZEL (Adana Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. FEHİME KİMİNSU ÖZEL hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. FEHİME KİMİNSU ÖZEL iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor FEHİME KİMİNSU ÖZEL ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor FEHİME KİMİNSU ÖZEL ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor FEHİME KİMİNSU ÖZEL ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor FEHİME KİMİNSU ÖZEL ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor FEHİME KİMİNSU ÖZEL ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.FEHİME,  KİMİNSU,  ÖZEL,   AdanaFEHİME KİMİNSU ÖZEL Muayene ÜcretiFEHİME KİMİNSU ÖZEL Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerFEHİME KİMİNSU ÖZEL Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriFEHİME KİMİNSU ÖZEL ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarFEHİME KİMİNSU ÖZEL Hakkında BilgiYorumlarFEHİME KİMİNSU ÖZEL KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiFEHİME KİMİNSU ÖZEL HakkındaFEHİME KİMİNSU ÖZEL Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıFEHİME KİMİNSU ÖZEL ÖzgeçmişiFEHİME KİMİNSU ÖZEL RandevuFEHİME KİMİNSU ÖZEL MuayenehaneFEHİME KİMİNSU ÖZEL Muayene ÜcretiFEHİME KİMİNSU ÖZEL ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraFEHİME KİMİNSU ÖZEL BulGetirFEHİME KİMİNSU ÖZEL NeredeCep NoFEHİME KİMİNSU ÖZEL UzmanıFEHİME KİMİNSU ÖZEL Özel MuayeneFEHİME KİMİNSU ÖZEL NumarasıFEHİME KİMİNSU ÖZEL Nerede ÇalışıyorFEHİME KİMİNSU ÖZEL GörevliUzmanlıkAileFEHİME KİMİNSU ÖZEL ŞikayetFEHİME KİMİNSU ÖZEL ÖneriFEHİME KİMİNSU ÖZEL EleştiriHastalıklarıYorumlarFEHİME KİMİNSU ÖZEL KimdirSekreterHemşireFEHİME KİMİNSU ÖZEL Yeni BilgileriFEHİME KİMİNSU ÖZEL Hakkında BilgiCerrahHekimFEHİME KİMİNSU ÖZEL AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikFEHİME KİMİNSU ÖZEL TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviFEHİME KİMİNSU ÖZEL Doğum TarihiİrtibatFEHİME KİMİNSU ÖZEL Tedavi OlanlarSağlıkFEHİME KİMİNSU ÖZEL ÖzgeçmişFEHİME KİMİNSU ÖZEL BiyografiCerrahisiFEHİME KİMİNSU ÖZEL DoktordurFEHİME KİMİNSU ÖZEL Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıFEHİME KİMİNSU ÖZEL TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirFEHİME KİMİNSU ÖZEL Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 47,728 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır