Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Yücel Aydin
YÜCEL AYDIN (Antalya Kulak Burun Bogaz Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor YÜCEL AYDIN (Antalya Kulak Burun Bogaz Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. YÜCEL AYDIN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. YÜCEL AYDIN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor YÜCEL AYDIN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor YÜCEL AYDIN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor YÜCEL AYDIN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor YÜCEL AYDIN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor YÜCEL AYDIN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.YÜCEL,  AYDIN,   AntalyaYÜCEL AYDIN Muayene ÜcretiYÜCEL AYDIN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerYÜCEL AYDIN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriYÜCEL AYDIN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarYÜCEL AYDIN Hakkında BilgiYorumlarYÜCEL AYDIN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiYÜCEL AYDIN HakkındaYÜCEL AYDIN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıYÜCEL AYDIN ÖzgeçmişiYÜCEL AYDIN RandevuYÜCEL AYDIN MuayenehaneYÜCEL AYDIN Muayene ÜcretiYÜCEL AYDIN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraYÜCEL AYDIN BulGetirYÜCEL AYDIN NeredeCep NoYÜCEL AYDIN UzmanıYÜCEL AYDIN Özel MuayeneYÜCEL AYDIN NumarasıYÜCEL AYDIN Nerede ÇalışıyorYÜCEL AYDIN GörevliUzmanlıkAileYÜCEL AYDIN ŞikayetYÜCEL AYDIN ÖneriYÜCEL AYDIN EleştiriHastalıklarıYorumlarYÜCEL AYDIN KimdirSekreterHemşireYÜCEL AYDIN Yeni BilgileriYÜCEL AYDIN Hakkında BilgiCerrahHekimYÜCEL AYDIN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikYÜCEL AYDIN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviYÜCEL AYDIN Doğum TarihiİrtibatYÜCEL AYDIN Tedavi OlanlarSağlıkYÜCEL AYDIN ÖzgeçmişYÜCEL AYDIN BiyografiCerrahisiYÜCEL AYDIN DoktordurYÜCEL AYDIN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıYÜCEL AYDIN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirYÜCEL AYDIN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirKulakBurunBogaz-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Antalya / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 20,632 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır