Doktor Bilgileri

Dr. Fatma Dündar Şen
FATMA DÜNDAR ŞEN (Adana Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor FATMA DÜNDAR ŞEN (Adana Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. FATMA DÜNDAR ŞEN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. FATMA DÜNDAR ŞEN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor FATMA DÜNDAR ŞEN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor FATMA DÜNDAR ŞEN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor FATMA DÜNDAR ŞEN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor FATMA DÜNDAR ŞEN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor FATMA DÜNDAR ŞEN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.FATMA,  DÜNDAR,  ŞEN,   AdanaFATMA DÜNDAR ŞEN Muayene ÜcretiFATMA DÜNDAR ŞEN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerFATMA DÜNDAR ŞEN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriFATMA DÜNDAR ŞEN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarFATMA DÜNDAR ŞEN Hakkında BilgiYorumlarFATMA DÜNDAR ŞEN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiFATMA DÜNDAR ŞEN HakkındaFATMA DÜNDAR ŞEN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıFATMA DÜNDAR ŞEN ÖzgeçmişiFATMA DÜNDAR ŞEN RandevuFATMA DÜNDAR ŞEN MuayenehaneFATMA DÜNDAR ŞEN Muayene ÜcretiFATMA DÜNDAR ŞEN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraFATMA DÜNDAR ŞEN BulGetirFATMA DÜNDAR ŞEN NeredeCep NoFATMA DÜNDAR ŞEN UzmanıFATMA DÜNDAR ŞEN Özel MuayeneFATMA DÜNDAR ŞEN NumarasıFATMA DÜNDAR ŞEN Nerede ÇalışıyorFATMA DÜNDAR ŞEN GörevliUzmanlıkAileFATMA DÜNDAR ŞEN ŞikayetFATMA DÜNDAR ŞEN ÖneriFATMA DÜNDAR ŞEN EleştiriHastalıklarıYorumlarFATMA DÜNDAR ŞEN KimdirSekreterHemşireFATMA DÜNDAR ŞEN Yeni BilgileriFATMA DÜNDAR ŞEN Hakkında BilgiCerrahHekimFATMA DÜNDAR ŞEN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikFATMA DÜNDAR ŞEN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviFATMA DÜNDAR ŞEN Doğum TarihiİrtibatFATMA DÜNDAR ŞEN Tedavi OlanlarSağlıkFATMA DÜNDAR ŞEN ÖzgeçmişFATMA DÜNDAR ŞEN BiyografiCerrahisiFATMA DÜNDAR ŞEN DoktordurFATMA DÜNDAR ŞEN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıFATMA DÜNDAR ŞEN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirFATMA DÜNDAR ŞEN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 59,119 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır