Doktor Bilgileri

Dr. Eşref Gültekin
EŞREF GÜLTEKİN (Adana Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor EŞREF GÜLTEKİN (Adana Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. EŞREF GÜLTEKİN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. EŞREF GÜLTEKİN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor EŞREF GÜLTEKİN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor EŞREF GÜLTEKİN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor EŞREF GÜLTEKİN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor EŞREF GÜLTEKİN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor EŞREF GÜLTEKİN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.EŞREF,  GÜLTEKİN,   AdanaEŞREF GÜLTEKİN Muayene ÜcretiEŞREF GÜLTEKİN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerEŞREF GÜLTEKİN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriEŞREF GÜLTEKİN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarEŞREF GÜLTEKİN Hakkında BilgiYorumlarEŞREF GÜLTEKİN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiEŞREF GÜLTEKİN HakkındaEŞREF GÜLTEKİN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıEŞREF GÜLTEKİN ÖzgeçmişiEŞREF GÜLTEKİN RandevuEŞREF GÜLTEKİN MuayenehaneEŞREF GÜLTEKİN Muayene ÜcretiEŞREF GÜLTEKİN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraEŞREF GÜLTEKİN BulGetirEŞREF GÜLTEKİN NeredeCep NoEŞREF GÜLTEKİN UzmanıEŞREF GÜLTEKİN Özel MuayeneEŞREF GÜLTEKİN NumarasıEŞREF GÜLTEKİN Nerede ÇalışıyorEŞREF GÜLTEKİN GörevliUzmanlıkAileEŞREF GÜLTEKİN ŞikayetEŞREF GÜLTEKİN ÖneriEŞREF GÜLTEKİN EleştiriHastalıklarıYorumlarEŞREF GÜLTEKİN KimdirSekreterHemşireEŞREF GÜLTEKİN Yeni BilgileriEŞREF GÜLTEKİN Hakkında BilgiCerrahHekimEŞREF GÜLTEKİN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikEŞREF GÜLTEKİN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviEŞREF GÜLTEKİN Doğum TarihiİrtibatEŞREF GÜLTEKİN Tedavi OlanlarSağlıkEŞREF GÜLTEKİN ÖzgeçmişEŞREF GÜLTEKİN BiyografiCerrahisiEŞREF GÜLTEKİN DoktordurEŞREF GÜLTEKİN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıEŞREF GÜLTEKİN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirEŞREF GÜLTEKİN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 21,081 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır