Doktor Bilgileri

Dr. Esra Yildiz Tümgör
ESRA YILDIZ TÜMGÖR (Adana Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ESRA YILDIZ TÜMGÖR (Adana Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. ESRA YILDIZ TÜMGÖR hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. ESRA YILDIZ TÜMGÖR iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ESRA YILDIZ TÜMGÖR ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ESRA YILDIZ TÜMGÖR ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ESRA YILDIZ TÜMGÖR ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ESRA YILDIZ TÜMGÖR ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ESRA YILDIZ TÜMGÖR ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.ESRA,  YILDIZ,  TÜMGÖR,   AdanaESRA YILDIZ TÜMGÖR Muayene ÜcretiESRA YILDIZ TÜMGÖR Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerESRA YILDIZ TÜMGÖR Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriESRA YILDIZ TÜMGÖR ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarESRA YILDIZ TÜMGÖR Hakkında BilgiYorumlarESRA YILDIZ TÜMGÖR KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiESRA YILDIZ TÜMGÖR HakkındaESRA YILDIZ TÜMGÖR Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıESRA YILDIZ TÜMGÖR ÖzgeçmişiESRA YILDIZ TÜMGÖR RandevuESRA YILDIZ TÜMGÖR MuayenehaneESRA YILDIZ TÜMGÖR Muayene ÜcretiESRA YILDIZ TÜMGÖR ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraESRA YILDIZ TÜMGÖR BulGetirESRA YILDIZ TÜMGÖR NeredeCep NoESRA YILDIZ TÜMGÖR UzmanıESRA YILDIZ TÜMGÖR Özel MuayeneESRA YILDIZ TÜMGÖR NumarasıESRA YILDIZ TÜMGÖR Nerede ÇalışıyorESRA YILDIZ TÜMGÖR GörevliUzmanlıkAileESRA YILDIZ TÜMGÖR ŞikayetESRA YILDIZ TÜMGÖR ÖneriESRA YILDIZ TÜMGÖR EleştiriHastalıklarıYorumlarESRA YILDIZ TÜMGÖR KimdirSekreterHemşireESRA YILDIZ TÜMGÖR Yeni BilgileriESRA YILDIZ TÜMGÖR Hakkında BilgiCerrahHekimESRA YILDIZ TÜMGÖR AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikESRA YILDIZ TÜMGÖR TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviESRA YILDIZ TÜMGÖR Doğum TarihiİrtibatESRA YILDIZ TÜMGÖR Tedavi OlanlarSağlıkESRA YILDIZ TÜMGÖR ÖzgeçmişESRA YILDIZ TÜMGÖR BiyografiCerrahisiESRA YILDIZ TÜMGÖR DoktordurESRA YILDIZ TÜMGÖR Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıESRA YILDIZ TÜMGÖR TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirESRA YILDIZ TÜMGÖR Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 16,034 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır