Doktor Bilgileri

Dr. Ersel İşiltan
ERSEL IŞILTAN (Adana Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ERSEL IŞILTAN (Adana Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. ERSEL IŞILTAN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. ERSEL IŞILTAN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ERSEL IŞILTAN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ERSEL IŞILTAN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ERSEL IŞILTAN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ERSEL IŞILTAN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ERSEL IŞILTAN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.ERSEL,  IŞILTAN,   AdanaERSEL IŞILTAN Muayene ÜcretiERSEL IŞILTAN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerERSEL IŞILTAN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriERSEL IŞILTAN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarERSEL IŞILTAN Hakkında BilgiYorumlarERSEL IŞILTAN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiERSEL IŞILTAN HakkındaERSEL IŞILTAN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıERSEL IŞILTAN ÖzgeçmişiERSEL IŞILTAN RandevuERSEL IŞILTAN MuayenehaneERSEL IŞILTAN Muayene ÜcretiERSEL IŞILTAN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraERSEL IŞILTAN BulGetirERSEL IŞILTAN NeredeCep NoERSEL IŞILTAN UzmanıERSEL IŞILTAN Özel MuayeneERSEL IŞILTAN NumarasıERSEL IŞILTAN Nerede ÇalışıyorERSEL IŞILTAN GörevliUzmanlıkAileERSEL IŞILTAN ŞikayetERSEL IŞILTAN ÖneriERSEL IŞILTAN EleştiriHastalıklarıYorumlarERSEL IŞILTAN KimdirSekreterHemşireERSEL IŞILTAN Yeni BilgileriERSEL IŞILTAN Hakkında BilgiCerrahHekimERSEL IŞILTAN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikERSEL IŞILTAN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviERSEL IŞILTAN Doğum TarihiİrtibatERSEL IŞILTAN Tedavi OlanlarSağlıkERSEL IŞILTAN ÖzgeçmişERSEL IŞILTAN BiyografiCerrahisiERSEL IŞILTAN DoktordurERSEL IŞILTAN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıERSEL IŞILTAN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirERSEL IŞILTAN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 27,790 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır