Doktor Bilgileri

Dr. Erol Yorguner
EROL YORGUNER (Adana Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor EROL YORGUNER (Adana Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. EROL YORGUNER hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. EROL YORGUNER iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor EROL YORGUNER ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor EROL YORGUNER ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor EROL YORGUNER ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor EROL YORGUNER ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor EROL YORGUNER ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.EROL,  YORGUNER,   AdanaEROL YORGUNER Muayene ÜcretiEROL YORGUNER Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerEROL YORGUNER Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriEROL YORGUNER ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarEROL YORGUNER Hakkında BilgiYorumlarEROL YORGUNER KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiEROL YORGUNER HakkındaEROL YORGUNER Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıEROL YORGUNER ÖzgeçmişiEROL YORGUNER RandevuEROL YORGUNER MuayenehaneEROL YORGUNER Muayene ÜcretiEROL YORGUNER ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraEROL YORGUNER BulGetirEROL YORGUNER NeredeCep NoEROL YORGUNER UzmanıEROL YORGUNER Özel MuayeneEROL YORGUNER NumarasıEROL YORGUNER Nerede ÇalışıyorEROL YORGUNER GörevliUzmanlıkAileEROL YORGUNER ŞikayetEROL YORGUNER ÖneriEROL YORGUNER EleştiriHastalıklarıYorumlarEROL YORGUNER KimdirSekreterHemşireEROL YORGUNER Yeni BilgileriEROL YORGUNER Hakkında BilgiCerrahHekimEROL YORGUNER AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikEROL YORGUNER TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviEROL YORGUNER Doğum TarihiİrtibatEROL YORGUNER Tedavi OlanlarSağlıkEROL YORGUNER ÖzgeçmişEROL YORGUNER BiyografiCerrahisiEROL YORGUNER DoktordurEROL YORGUNER Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıEROL YORGUNER TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirEROL YORGUNER Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 34,527 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır