Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Dicle İskender Koca
DİCLE İSKENDER KOCA (Adana Hematoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor DİCLE İSKENDER KOCA (Adana Hematoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. DİCLE İSKENDER KOCA hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. DİCLE İSKENDER KOCA iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor DİCLE İSKENDER KOCA ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor DİCLE İSKENDER KOCA ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor DİCLE İSKENDER KOCA ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor DİCLE İSKENDER KOCA ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor DİCLE İSKENDER KOCA ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.DİCLE,  İSKENDER,  KOCA,   AdanaDİCLE İSKENDER KOCA Muayene ÜcretiDİCLE İSKENDER KOCA Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerDİCLE İSKENDER KOCA Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriDİCLE İSKENDER KOCA ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarDİCLE İSKENDER KOCA Hakkında BilgiYorumlarDİCLE İSKENDER KOCA KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiDİCLE İSKENDER KOCA HakkındaDİCLE İSKENDER KOCA Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıDİCLE İSKENDER KOCA ÖzgeçmişiDİCLE İSKENDER KOCA RandevuDİCLE İSKENDER KOCA MuayenehaneDİCLE İSKENDER KOCA Muayene ÜcretiDİCLE İSKENDER KOCA ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraDİCLE İSKENDER KOCA BulGetirDİCLE İSKENDER KOCA NeredeCep NoDİCLE İSKENDER KOCA UzmanıDİCLE İSKENDER KOCA Özel MuayeneDİCLE İSKENDER KOCA NumarasıDİCLE İSKENDER KOCA Nerede ÇalışıyorDİCLE İSKENDER KOCA GörevliUzmanlıkAileDİCLE İSKENDER KOCA ŞikayetDİCLE İSKENDER KOCA ÖneriDİCLE İSKENDER KOCA EleştiriHastalıklarıYorumlarDİCLE İSKENDER KOCA KimdirSekreterHemşireDİCLE İSKENDER KOCA Yeni BilgileriDİCLE İSKENDER KOCA Hakkında BilgiCerrahHekimDİCLE İSKENDER KOCA AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikDİCLE İSKENDER KOCA TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviDİCLE İSKENDER KOCA Doğum TarihiİrtibatDİCLE İSKENDER KOCA Tedavi OlanlarSağlıkDİCLE İSKENDER KOCA ÖzgeçmişDİCLE İSKENDER KOCA BiyografiCerrahisiDİCLE İSKENDER KOCA DoktordurDİCLE İSKENDER KOCA Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıDİCLE İSKENDER KOCA TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirDİCLE İSKENDER KOCA Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirHematolojiBalcali,  Yüreğir,  Adana,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
0 (322) 338 6060
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
Yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 7.715 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır