Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Zeynel Sütoluk
ZEYNEL SÜTOLUK (Adana Halk Sağlığı Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ZEYNEL SÜTOLUK (Adana Halk Sağlığı Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. ZEYNEL SÜTOLUK hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. ZEYNEL SÜTOLUK iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ZEYNEL SÜTOLUK ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ZEYNEL SÜTOLUK ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ZEYNEL SÜTOLUK ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ZEYNEL SÜTOLUK ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ZEYNEL SÜTOLUK ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.ZEYNEL,  SÜTOLUK,   AdanaZEYNEL SÜTOLUK Muayene ÜcretiZEYNEL SÜTOLUK Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerZEYNEL SÜTOLUK Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriZEYNEL SÜTOLUK ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarZEYNEL SÜTOLUK Hakkında BilgiYorumlarZEYNEL SÜTOLUK KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiZEYNEL SÜTOLUK HakkındaZEYNEL SÜTOLUK Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıZEYNEL SÜTOLUK ÖzgeçmişiZEYNEL SÜTOLUK RandevuZEYNEL SÜTOLUK MuayenehaneZEYNEL SÜTOLUK Muayene ÜcretiZEYNEL SÜTOLUK ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraZEYNEL SÜTOLUK BulGetirZEYNEL SÜTOLUK NeredeCep NoZEYNEL SÜTOLUK UzmanıZEYNEL SÜTOLUK Özel MuayeneZEYNEL SÜTOLUK NumarasıZEYNEL SÜTOLUK Nerede ÇalışıyorZEYNEL SÜTOLUK GörevliUzmanlıkAileZEYNEL SÜTOLUK ŞikayetZEYNEL SÜTOLUK ÖneriZEYNEL SÜTOLUK EleştiriHastalıklarıYorumlarZEYNEL SÜTOLUK KimdirSekreterHemşireZEYNEL SÜTOLUK Yeni BilgileriZEYNEL SÜTOLUK Hakkında BilgiCerrahHekimZEYNEL SÜTOLUK AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikZEYNEL SÜTOLUK TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviZEYNEL SÜTOLUK Doğum TarihiİrtibatZEYNEL SÜTOLUK Tedavi OlanlarSağlıkZEYNEL SÜTOLUK ÖzgeçmişZEYNEL SÜTOLUK BiyografiCerrahisiZEYNEL SÜTOLUK DoktordurZEYNEL SÜTOLUK Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıZEYNEL SÜTOLUK TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirZEYNEL SÜTOLUK Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirHalkSağlığıUzmanıToros,  Mahallesi,  102,  Sokak,  No:18,  Ali,  Sepici,  Bulvari,  Adana,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
Yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 472 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır