Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Nureddin Özdener
NUREDDİN ÖZDENER (Adana Halk Sağlığı Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor NUREDDİN ÖZDENER (Adana Halk Sağlığı Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. NUREDDİN ÖZDENER hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. NUREDDİN ÖZDENER iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor NUREDDİN ÖZDENER ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor NUREDDİN ÖZDENER ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor NUREDDİN ÖZDENER ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor NUREDDİN ÖZDENER ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor NUREDDİN ÖZDENER ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.NUREDDİN,  ÖZDENER,   AdanaNUREDDİN ÖZDENER Muayene ÜcretiNUREDDİN ÖZDENER Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerNUREDDİN ÖZDENER Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriNUREDDİN ÖZDENER ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarNUREDDİN ÖZDENER Hakkında BilgiYorumlarNUREDDİN ÖZDENER KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiNUREDDİN ÖZDENER HakkındaNUREDDİN ÖZDENER Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıNUREDDİN ÖZDENER ÖzgeçmişiNUREDDİN ÖZDENER RandevuNUREDDİN ÖZDENER MuayenehaneNUREDDİN ÖZDENER Muayene ÜcretiNUREDDİN ÖZDENER ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraNUREDDİN ÖZDENER BulGetirNUREDDİN ÖZDENER NeredeCep NoNUREDDİN ÖZDENER UzmanıNUREDDİN ÖZDENER Özel MuayeneNUREDDİN ÖZDENER NumarasıNUREDDİN ÖZDENER Nerede ÇalışıyorNUREDDİN ÖZDENER GörevliUzmanlıkAileNUREDDİN ÖZDENER ŞikayetNUREDDİN ÖZDENER ÖneriNUREDDİN ÖZDENER EleştiriHastalıklarıYorumlarNUREDDİN ÖZDENER KimdirSekreterHemşireNUREDDİN ÖZDENER Yeni BilgileriNUREDDİN ÖZDENER Hakkında BilgiCerrahHekimNUREDDİN ÖZDENER AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikNUREDDİN ÖZDENER TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviNUREDDİN ÖZDENER Doğum TarihiİrtibatNUREDDİN ÖZDENER Tedavi OlanlarSağlıkNUREDDİN ÖZDENER ÖzgeçmişNUREDDİN ÖZDENER BiyografiCerrahisiNUREDDİN ÖZDENER DoktordurNUREDDİN ÖZDENER Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıNUREDDİN ÖZDENER TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirNUREDDİN ÖZDENER Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirHalkSağlığıUzmanıKişla,  Mahallesi,  Adana,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
0 (322) 344 0303
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
Yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 3.661 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır