Doktor Bilgileri

Dr. Elife Sizer Arikan
ELİFE SİZER ARIKAN (Adana Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ELİFE SİZER ARIKAN (Adana Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. ELİFE SİZER ARIKAN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. ELİFE SİZER ARIKAN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ELİFE SİZER ARIKAN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ELİFE SİZER ARIKAN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ELİFE SİZER ARIKAN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ELİFE SİZER ARIKAN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ELİFE SİZER ARIKAN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.ELİFE,  SİZER,  ARIKAN,   AdanaELİFE SİZER ARIKAN Muayene ÜcretiELİFE SİZER ARIKAN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerELİFE SİZER ARIKAN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriELİFE SİZER ARIKAN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarELİFE SİZER ARIKAN Hakkında BilgiYorumlarELİFE SİZER ARIKAN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiELİFE SİZER ARIKAN HakkındaELİFE SİZER ARIKAN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıELİFE SİZER ARIKAN ÖzgeçmişiELİFE SİZER ARIKAN RandevuELİFE SİZER ARIKAN MuayenehaneELİFE SİZER ARIKAN Muayene ÜcretiELİFE SİZER ARIKAN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraELİFE SİZER ARIKAN BulGetirELİFE SİZER ARIKAN NeredeCep NoELİFE SİZER ARIKAN UzmanıELİFE SİZER ARIKAN Özel MuayeneELİFE SİZER ARIKAN NumarasıELİFE SİZER ARIKAN Nerede ÇalışıyorELİFE SİZER ARIKAN GörevliUzmanlıkAileELİFE SİZER ARIKAN ŞikayetELİFE SİZER ARIKAN ÖneriELİFE SİZER ARIKAN EleştiriHastalıklarıYorumlarELİFE SİZER ARIKAN KimdirSekreterHemşireELİFE SİZER ARIKAN Yeni BilgileriELİFE SİZER ARIKAN Hakkında BilgiCerrahHekimELİFE SİZER ARIKAN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikELİFE SİZER ARIKAN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviELİFE SİZER ARIKAN Doğum TarihiİrtibatELİFE SİZER ARIKAN Tedavi OlanlarSağlıkELİFE SİZER ARIKAN ÖzgeçmişELİFE SİZER ARIKAN BiyografiCerrahisiELİFE SİZER ARIKAN DoktordurELİFE SİZER ARIKAN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıELİFE SİZER ARIKAN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirELİFE SİZER ARIKAN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 31,077 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır