Doktor Bilgileri

Dr. Elif Eren Acargil
ELİF EREN ACARGİL (Adana Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ELİF EREN ACARGİL (Adana Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. ELİF EREN ACARGİL hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. ELİF EREN ACARGİL iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ELİF EREN ACARGİL ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ELİF EREN ACARGİL ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ELİF EREN ACARGİL ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ELİF EREN ACARGİL ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ELİF EREN ACARGİL ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.ELİF,  EREN,  ACARGİL,   AdanaELİF EREN ACARGİL Muayene ÜcretiELİF EREN ACARGİL Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerELİF EREN ACARGİL Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriELİF EREN ACARGİL ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarELİF EREN ACARGİL Hakkında BilgiYorumlarELİF EREN ACARGİL KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiELİF EREN ACARGİL HakkındaELİF EREN ACARGİL Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıELİF EREN ACARGİL ÖzgeçmişiELİF EREN ACARGİL RandevuELİF EREN ACARGİL MuayenehaneELİF EREN ACARGİL Muayene ÜcretiELİF EREN ACARGİL ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraELİF EREN ACARGİL BulGetirELİF EREN ACARGİL NeredeCep NoELİF EREN ACARGİL UzmanıELİF EREN ACARGİL Özel MuayeneELİF EREN ACARGİL NumarasıELİF EREN ACARGİL Nerede ÇalışıyorELİF EREN ACARGİL GörevliUzmanlıkAileELİF EREN ACARGİL ŞikayetELİF EREN ACARGİL ÖneriELİF EREN ACARGİL EleştiriHastalıklarıYorumlarELİF EREN ACARGİL KimdirSekreterHemşireELİF EREN ACARGİL Yeni BilgileriELİF EREN ACARGİL Hakkında BilgiCerrahHekimELİF EREN ACARGİL AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikELİF EREN ACARGİL TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviELİF EREN ACARGİL Doğum TarihiİrtibatELİF EREN ACARGİL Tedavi OlanlarSağlıkELİF EREN ACARGİL ÖzgeçmişELİF EREN ACARGİL BiyografiCerrahisiELİF EREN ACARGİL DoktordurELİF EREN ACARGİL Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıELİF EREN ACARGİL TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirELİF EREN ACARGİL Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 35,311 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır