Doktor Bilgileri

Opr.Dr. Nuriddin Göçmüş
Nuriddin Göçmüş (Adana Göz Hastalıkları Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Nuriddin Göçmüş (Adana Göz Hastalıkları Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Opr.Dr. Nuriddin Göçmüş hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Opr.Dr. Nuriddin Göçmüş iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

Hekime güven duymak: Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Opr.Dr.Nuriddin,  Göçmüş,   AdanaNuriddin Göçmüş Muayene ÜcretiNuriddin Göçmüş Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerNuriddin Göçmüş Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriNuriddin Göçmüş ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarNuriddin Göçmüş Hakkında BilgiYorumlarNuriddin Göçmüş KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiNuriddin Göçmüş HakkındaNuriddin Göçmüş Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıNuriddin Göçmüş ÖzgeçmişiNuriddin Göçmüş RandevuNuriddin Göçmüş MuayenehaneNuriddin Göçmüş Muayene ÜcretiNuriddin Göçmüş ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraNuriddin Göçmüş BulGetirNuriddin Göçmüş NeredeCep NoNuriddin Göçmüş UzmanıNuriddin Göçmüş Özel MuayeneNuriddin Göçmüş NumarasıNuriddin Göçmüş Nerede ÇalışıyorNuriddin Göçmüş GörevliUzmanlıkAileNuriddin Göçmüş ŞikayetNuriddin Göçmüş ÖneriNuriddin Göçmüş EleştiriHastalıklarıYorumlarNuriddin Göçmüş KimdirSekreterHemşireNuriddin Göçmüş Yeni BilgileriNuriddin Göçmüş Hakkında BilgiCerrahHekimNuriddin Göçmüş AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikNuriddin Göçmüş TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviNuriddin Göçmüş Doğum TarihiİrtibatNuriddin Göçmüş Tedavi OlanlarSağlıkNuriddin Göçmüş ÖzgeçmişNuriddin Göçmüş BiyografiCerrahisiNuriddin Göçmüş DoktordurNuriddin Göçmüş Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıNuriddin Göçmüş TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirNuriddin Göçmüş Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirGözHastalıklarıUzmanıÇukurova,  Göz,  Hastanesi,  Yeni,  baraj,  Mahallesi,  8,  Sokak,  No15,  Sigorta,  ve,  Numune,  Hastanesi,  Yanı,  ,  Askeri,  Hastane,  Karşısı,  Adana,  Çukurova,  Göz,  Hastanesi,  Yeni,  baraj,  Mahallesi,  8,  Sokak,  No15,  Sigorta,  ve,  Numune,  Hastanesi,  Yanı,  ,  Askeri,  Hastane,  Karşısı,  ADANA,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
0 (322) 225 9329
Faks Numarası
0 (322) 225 9360
Hastane Telefonu
Yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 1.524 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Yeni Eklenen Doktorlar
bunlari biliyormusunuz

Beliniz kalın mı? : Vücut şekliniz elmaya benziyorsa, yani yağlarınız belinizin çevresinde toplanıyorsa, kalp sorunu yaşama riskiniz daha fazla.


Bunları biliyor muydunuz ?
Copyright © 2013-2018 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır